Rasizm na tle Religijnym na serwerze!!!!

McMicKaY

Rasizm na tle Religijnym na serwerze!!!!

Post autor: McMicKaY » niedziela 12 lis 2017, 00:38

Mój kolega dostał bana za znaki nazistowaskie???
Nie rozumiem dlaczego jak to nie miało nic wspólnego z nazistami
1.Popularnie zwana nazistowska swastyka to symbol szczęścia i dobrobytu
ma ona około 10,000 lat ale przez was jest nadal uważana z Hitlerem i Nazizmem (mam wrażenie że naśmiewacie się z religii Buddyzmu (Azjayckiego)
2 może dostał bana za obrazę administracji ale kto by się nie wku@@ił jak ktoś by ktoś usunął symbol jego wiary trzeba było czytać była tam tabliczka mam nawet nagrania stream archiwalne dotyczące tego.
3 nie rozumiem waszej polityki serwera i niszczenia budowli na działkach nie należących do osoby banowanej.
Mam oczywiście na mysli kubabrowar333.
Jak na moje to podchodzi pod rasizm związany z inną religią.
Art. 118. Ludobójstwo
„Art. 118. par. 1 Kto w celu wyniszczenia w całości albo w części grupy narodowej, etnicznej, rasowej, politycznej, wyznaniowej lub grupy o określonym światopoglądzie, dopuszcza się zabójstwa albo powoduje ciężki uszczerbek na zdrowiu osoby należącej do takiej grupy, podlega karze pozbawienia wolności na czas krótszy od lat 12, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.
Par. 2. Kto, w celu określonym w par. 1, stwarza dla osób należących do takiej grupy warunki życia grożące jej biologicznym wyniszczeniem, stosuje środki mające służyć do wstrzymania urodzeń w obrębie grupy lub przymusowo odbiera dzieci osobom do niej należącym, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 5 albo karze 25 lat pozbawienia wolności.
Par. 3. Kto czyni przygotowania do przestępstwa określonego w par. 1 lub 2, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3. „ I TU SA DOWODY NA TO ZE ZOSTAŁO PRZEPROWADZONE PRZESTĘPSTWO NA TLE RASISTOWSKIM.
Że co nie potraficie kurw@ poprosić o usunięcie!!!
Bo co wam się wyłącza klawiatura jak (tak jak serwer co 3h) macie pisać to akurat nie jest dobre wytłumaczenie najlepsze jest to że nie potraficie powiedzieć tylko banujecie i się dziwicie że jest max 40 osób grających a zbanowanych około 360 osób....
a i czytać...(była tam tabliczka co to jest)
Ale po jakiego chu#@ ja to pisze jak wyżej napisałem że i tak tego nie przeczytacie bo nie macie jaj aby mi odpowiedzieć!!!
PS. Ja wam nie zaglądam co wy macie w piwnicy!!!

McMicKaY

Re: Rasizm na tle Religijnym na serwerze!!!!

Post autor: McMicKaY » niedziela 12 lis 2017, 00:40

Na załączonym obrazku jest ukazana hmmm szybkość administracji xd z około 27.10.2017r https://drive.google.com/open?id=1Hbf2g ... wHS7oflFe4 proszę o to dowód
PS. Naprawcie wysłanie załączników .

Awatar użytkownika
Poprawa
Administrator

Post autor: Poprawa » niedziela 12 lis 2017, 11:02

Ponieważ zostało zgłoszone, że jest zbudowany symbol nazistowskich Niemiec (czarna swastyka na białym tle otoczona czerwienią może być odebrana jako nazistowski symbol) został on zgodnie z regulaminem skasowany.

Blokada konta, która zaraz po tym nastąpiła wynika z zachowania na czacie i z poprzednich nakładanych na konto.

kubabrowar333

Post autor: kubabrowar333 » niedziela 12 lis 2017, 17:55

" i z poprzednich nakładanych na konto" czyli dwa bany za xray w tym jeden nie słuszny oraz za "nazistowskie symbole" tak jak jest to ujęte w powidzie.

kaziu687
Administrator

Post autor: kaziu687 » niedziela 12 lis 2017, 19:59

Witam, konto zostało zablokowane za naruszenie regulaminu (kolejne). Blokada nie zostanie skrócona. Dodatkowo informuję iż za treści umieszczane na serwerze odpowiada umieszczający je użytkownik. W przypadku propagowania faszyzmu naruszasz nie tylko regulamin serwera, ale również 256. artykuł kodeksu karnego.

iKEVAREZ

Post autor: iKEVAREZ » poniedziałek 13 lis 2017, 03:12

Niewazne jaki byl przekaz tego znaku wedlug ciebie. Kazdy moze takie znaki traktowac w inny sposob. Trzeba pomyslec przed budowaniem czy moze sie stac cos takiego co sie stalo.
Dodatkowo chcialbym przypomniec autorowi tego postu o przeczytaniu regulaminu dot. forum. Poniewaz czytajac twoj post przeczytalem pare wulgarnych slow ktore nie powinny miec miejsca. Forum nie jest od tego aby sie klocic i sypac slowami o negatywnym przekazie. Dlatego bardzo prosze o zaprzestanie uzywania wulgaryzmow nawet gdy sa to wyrazy niepoprawnie napisane.

Prosze przyjac to do siebie poniewaz za takie zachowanie tez sa nadawane kary ;)

@edit
Prosze o zamkniecie/przeniesienie tematu gdyz zostal on napisany w zlym dziale ;)