nowy mod na sky

Masz jakiś ciekawy pomysł, coś ci się nie podoba lub chciał byś coś zmienić? W tym dziale możesz możesz podzielić się z nami swoją opinią oraz zasugerować co według ciebie jest do poprawy.

Czy odpowiada ci niżej opisana zmiana?

TAK
2
67%
NIE
1
33%
BEZ RÓŻNICY
0
Brak głosów

Liczba głosów: 3

misio012

nowy mod na sky

Post autor: misio012 » czwartek 11 kwie 2019, 22:58

Słyszałem że galacticraft był kiedyś na techu i powodował lagi jak ktoś odwiedzał inne planety więc został usunięty, lecz gdyby dodać go do sky nie w roli dodawania nowych map tylko utrudnienia w postaci zmiany atmosfery na mapie z wyspami (zbędne przedmioty można by zablokować). Jednak takie coś wymagało by dodania jakiegoś kitu startowego zawierającego: oxygen mas, oxygen gear i light oxygen tank oraz jakiejś możliwości napełniania tanka na początkowym etapie np. na craftingu używając liści. musiała by też istnieć jakaś alternatywa dla osób które straciły te przedmioty w postaci możliwości kupna na spawnie czy odnawialności kitu po jakimś czasie.
Mam nadzieję że jeszcze komuś spodoba się takie urozmaicenie gry, piszcie też komentarze zwłaszcza gdy coś przeoczyłem.

DragonKnight

Re: nowy mod na sky

Post autor: DragonKnight » piątek 12 kwie 2019, 12:08

Jestem za.Wprowadzenie czegoś takiego urozmaici skyblock i przy okazji ją utrudni.