Usunięta działka

Nasz flagowy serwer oparty jest o mody techniczne - BuildCraft, IndustrialCraft, AppliedEnergistics 2, Mekanism, Big Reactors, ProjectRed, TConstruct, Botania
Gra jest wymagająca lecz trzyma klimat Minecraftowego sandboxa.
pawel45sw

Usunięta działka

Post autor: pawel45sw » niedziela 19 maja 2019, 22:19

Witam adminów i graczy. Po dłuższej nieobecności na serwerze spowodowanej zwykłą niechęcią do gry postanowiłem w końcu pograć sobie w mojego kochanego MC. Wchodzę na serwer a tu nie ma mojej działki. Nie mam pojęcia ile czasu byłem nieaktywny. Bez przesady. Chciałbym ją odzyskać. Na swoją obronę dodam to, że widziałem działki, których właściciele nie są juz aktywni ponad pol roku a cuboid nadal stoi i przeszkadza nowym graczom. (Zaniedbanie administracji?)

Naprawdę szkoda mi miesięcy spędzonych nad swoim rozwojem technologicznym. Jest możliwość odzyskania dorobku, czy wszystko już przepadło? Pytam o to zarówno administrację, jak i zwykłych graczy.

Pozdrawiam, pawel45sw

kaziu687
Administrator

Re: Usunięta działka

Post autor: kaziu687 » poniedziałek 20 maja 2019, 19:06

Cześć, cuboidy są kasowane automatycznie po 14 dniach nieaktywności jej właściciela (informacja zawarta w regulaminie, dodatkowo jest ona wyświetlana dość często na czacie). Niestety nie ma możliwości jej odzyskania. W przypadku, gdy planujesz dłuższą nieobecność wystarczy to zgłosić za pomocą modreq/wiadomości na forum/email.