Propozycja moda na serwer techniczny

Masz jakiś ciekawy pomysł, coś ci się nie podoba lub chciał byś coś zmienić? W tym dziale możesz możesz podzielić się z nami swoją opinią oraz zasugerować co według ciebie jest do poprawy.

Czy IguanaTweaks powinien znaleźć się na serwerze?

Tak (tylko na technicznym)
2
67%
Tak (na technicznym i sky)
0
Brak głosów
Nie
1
33%

Liczba głosów: 3

Goldzik

Propozycja moda na serwer techniczny

Post autor: Goldzik » wtorek 11 cze 2019, 23:42

Witajcie,

Przychodzę z taką małą propozycją odnośnie dodania jednej niewinnej modyfikacji do serwera technicznego. Wiadomo, że na najnowszej edycji owego serwera dostaliśmy nowszą wersję Tinkera natomiast moja propozycja wnosi dodanie moda IguanaTweaks. Niektóre osoby pewnie wiedzą co on dodaje, natomiast dla tych osób, które nie wiedzą - krótko i na temat - dodaje on poziomy narzędzi z Tinkera i co za tym idzie za każdy poziom dostajemy jakąś losową modyfikację na narzędzie.

Uważam, że dodanie tej modyfikacji i zostawienie jej na serwerze przez długi czas ma sens, ponieważ wprowadza trochę lepszą opcje zdobywania surowców (chodzi tu o częstsze używanie Tinkera).

Macie ankietkę zatem róbcie swoje, społeczność to siła nie do zatrzymania :)

PanSzelescik

Re: Propozycja moda na serwer techniczny

Post autor: PanSzelescik » środa 12 cze 2019, 10:24

On czasem nie blokuje kopania przez zwykle kilofy? Już widzę pytania: "dlaczego nie działa mi drewniany kilof?". Dodatkowo czasem może się trafić jakiś modifier którego nie chcemy. Na przykład mamy kilofik i w przyszłości chcemy mieć fortunke, a tu daje akurat silk touch. Jak dobrze wiadomo tych dwóch nie można ze sobą łączyć. Ja jestem na nie