Dopracowanie regulaminu

Masz jakiś ciekawy pomysł, coś ci się nie podoba lub chciał byś coś zmienić? W tym dziale możesz możesz podzielić się z nami swoją opinią oraz zasugerować co według ciebie jest do poprawy.
Mrotek

Dopracowanie regulaminu

Post autor: Mrotek » środa 12 cze 2019, 18:52

Witam,
Wychodzę z propozycją dopracowania regulaminu, ze względu na to, że w regulaminie zapisane jest:
Wykorzystywanie oprogramowania ułatwiającego rozgrywkę (cheaty) - blokada czasowa lub permanentna
Natomiast bana dostają osoby, które mają po prostu w plikach te "oprogramowanie" co jest teoretycznie niezgodne z regulaminem.

Wytłumaczę to na moim przykładzie. Mam w plikach gry TXT z xray'em. Nie korzystam z niego na serwerze, lecz stojąc na działce i budując dostaję bana z powodem XRAY. Wobec tego w przypadku w którym nie korzystam, nie powinienem dostać bana za WYKORZYSTYWANIE OPROGRAMOWANIA UŁATWIAJĄCEGO ROZGRYWKĘ.

Oczywiście wystarczy tylko zmienić punkt w regulaminie na "Posiadanie oprogramowania ułatwiającego rozgrywkę..." i wtedy osoby korzystające, oraz te które nie korzystają patrząc na regulamin będą mogły dostać bana.

Na ten moment, posługując się regulaminem ja dostałem bana za niewinność.

Pozdrawiam.

kaziu687
Administrator

Re: Dopracowanie regulaminu

Post autor: kaziu687 » środa 12 cze 2019, 20:41

Przytoczę prosty przykład: zatrzymuje Cię policja i znajduje narkotyki/pistolet/cokolwiek co jest niedozwolone. Używasz argumentu "ale ja tego nie używam", kto dokończy historię? :)

Mrotek

Re: Dopracowanie regulaminu

Post autor: Mrotek » środa 12 cze 2019, 20:53

"Kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3."
"§ 2. Kto bez wymaganego zezwolenia posiada broń palną lub amunicję, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8."

Wbrew przepisom posiada, a u was regulamin mówi, że nie można z nich korzystać, ale nie ma notki o posiadaniu.
Nie chodzi mi o UB, karę przeczekam, lecz patrząc na regulamin nie powinienem dostać bana, bo nie korzystałem.