Odwolanie od bana Nick: skurczaktiv

Tutaj można postarać się o zniesienie blokady konta w sieci IndBuildCraft
skurczaktiv

Odwolanie od bana Nick: skurczaktiv

Post autor: skurczaktiv » poniedziałek 08 lip 2019, 23:06

Witam, z góry przepraszam za zaistniałą sytuację :)
Chciałbym się odwołać od bana który został nadany przez administratora na serwerze technicznym.
Nick: skurczaktiv
Powód bana: Omijanie ograniczeń, zabijanie na cuboidach.
Data nadania: 2019-07-08 okolo godziny 22:35
Czas kary: 2dni
Sytuacja ta zaistniała na mapie surowcowej dnia 2019-07-07.
Jeśli chodzi o "Zabijanie na cuboidach" myślę że za zabicie gracza poza cuboidem nie dostaje się bana.
Takowego gracza upominałem aby wyszedł z terenu cuboida ponieważ utrudnia mi grę.
Gracz nie posłuchał mojego ostrzeżenia i w notoryczny sposób wracał na cuboid. Pierwszy raz gracza zabiłem za cuboidem [wtedy stracił itemy].
  • 1. Po zabiciu gracz zaczął mnie wyzywać i spamić mi na pw w sposób obrażający. Wtedy wpisałem komende ./ignore milek68
    2. Sytuacja z dnia 2019-07-08 Próbując zebrać wykopane quarry i inne solary gracz znowu powrócił uprzykrzać mi grę w minecraft.
    Dziękuje.
    Pozdrawiam Skurczaktiv

KuraDomowa

Re: Odwolanie od bana Nick: skurczaktiv

Post autor: KuraDomowa » poniedziałek 08 lip 2019, 23:19

Byłem świadkiem tego zdarzenia i obelg w stronę Skurczaktivi jego brata moim zdaniem to milek powinien dostać bana/ostrzezenie za to co zrobił. Podwójnie złamał regulamin i jak to zwykle bywa winna jest osoba która jest pokrzywdzona

DEv0on

Post autor: DEv0on » poniedziałek 08 lip 2019, 23:52

Byłem przy tej sytuacji, faktycznie wyglądało to tak, że owy gracz latał wokół i po cuboidzie odwołującego się i przeszkadzał mu w grze, gdy owy użytkownik był poza cuboidem został zabity przez skurczaka.

kaziu687
Administrator

Post autor: kaziu687 » piątek 12 lip 2019, 21:13

Blokada nie zostanie skrócona.