O dwóch takich..

Nasz flagowy serwer oparty jest o mody techniczne - BuildCraft, IndustrialCraft, AppliedEnergistics 2, Mekanism, Big Reactors, ProjectRed, TConstruct, Botania
Gra jest wymagająca lecz trzyma klimat Minecraftowego sandboxa.
JestePomidore

O dwóch takich..

Post autor: JestePomidore » sobota 04 lis 2017, 21:17

Co pozawalają sobie na odrobinkę zbyt dużo c:

https://imgur.com/a/TN2Kv
-spam
-bluzgi
-podszywki
-ich botów nie da sie zmutować/zignorować
-irytują połowę serwera

Tak jest cały dzień c:
Jeśli się szelestowi chce, to wstawi więcej..
Zróbcie coś z tym..

PanSzelescik

Re: O dwóch takich..

Post autor: PanSzelescik » sobota 04 lis 2017, 21:43

iKEVAREZ

Post autor: iKEVAREZ » niedziela 05 lis 2017, 00:35

Jeśli wam tak zależy na tym, że spamią to polecam /ignore nick (bo chyba nie znacie takiej komendy). Jak wy coś robicie to jednak nic nie dostajecie, a według mnie już sobie wasza ekipa też nagrabiła ;) (Nie mam zamiaru wchodzić w dalszą dyskusję na ten i inne tematy związane z waszą ekipą bo nie ma to żadnego sensu).

DarkViper

Post autor: DarkViper » niedziela 05 lis 2017, 00:39

w sumie nie bede jedyny podesle 3 screeny 1 z obraza a kolejne 2 ze spamem :P

spam- https://imgur.com/a/0c1AY
spam- https://imgur.com/a/zECb1
obraza oraz spam- https://imgur.com/a/FrzKA

elMateusz667

Post autor: elMateusz667 » niedziela 05 lis 2017, 00:47

Dołączam się do postu.

Tutaj pogląd od strony gry na link powyżej - https://scr.hu/l2O293

Poza tym gracz jest wulgarny. Wtyk nos w nie swoje sprawy. Kiedy zbugował mi się gravichestplate i padłem na jego działce, nie raczył oddać itemy, nie dość, że próbował ukraść itemy z banku, które dawał mi inny gracz, to po jakimś czasie siedział koło naszej działki i zaglądał do naszego systemu pytając się skąd mamy te i inne rzeczy + pisał, że robi screenshoty i żeby na niego uważać - co ja sam odczytuje jako groźba bana.

Sam Dev0on jak i jego kolega xlokin w nocy przeglądali stan ic w banku graczy ( https://scr.hu/dXd97W ), spamując, chwaląc się konsolą (ten link sami przesłali - https://imgur.com/a/8DZYx ). W godzinach popołudniowych mieli już większy rozmach, bo nie dość , że leciał już porządny spam, zaglądanie do banku graczom + zaczeli się podszywać np. pod takiego gracza jak JestePomidore.

Sam xlokin omija blokady pvp na działkach, a także potrafi atakować graczy z ochroną gracza.

Co ogólnie zarzucam tym graczom?
-Omijanie blokady pvp (dotyczy xlokin),
-Spam,
-Podawanie informacji, kto ile IC posiada,
-Gra nie fair play (dotyczy Dev0ona, bo straciłem itemy przez bug i jako uczciwy gracz powinien je oddać, a nie wykorzystywać to i wciskać nos w nie swoje sprawy),
-Próba kradzieży itemów (Dotyczy Devo0na),

Ogólnie Panowie szpanują tym co moją i tłumaczą się tym, że dostali takie prawa od Kazia.

Co do akcji w banku i bugu gravi - mam filmik mogę go potem tutaj dać, nie mniej jednak jedna osoba z administracji już to widziała.

To tyle z mojej strony. Dziękuje :]

elMateusz667

Post autor: elMateusz667 » niedziela 05 lis 2017, 00:53

iKEVAREZ pisze:
niedziela 05 lis 2017, 00:35
Jeśli wam tak zależy na tym, że spamią to polecam /ignore nick (bo chyba nie znacie takiej komendy). Jak wy coś robicie to jednak nic nie dostajecie, a według mnie już sobie wasza ekipa też nagrabiła ;) (Nie mam zamiaru wchodzić w dalszą dyskusję na ten i inne tematy związane z waszą ekipą bo nie ma to żadnego sensu).
Problem w tym, że ignore nie działa do końca. Bo wystarczy, że losowy gracz wpiszę jakąś komendę, którymi szpanowaliście i zaraz wyświetla się Dev0on z 5cioma wiadomościami. W sumie, szkoda się rozpisywać na ten temat. Po porostu dzieci bawią się w Bogów serwera, szpanując przed innymi. A wy tylko po sobie zostawiacie syf i argumenty typu nie my to piszemy.. ale wy to stworzyliście. Jakaś odpowiedzialność za to jest...

iKEVAREZ

Post autor: iKEVAREZ » piątek 10 lis 2017, 15:38

elMateusz667 pisze:
niedziela 05 lis 2017, 00:53
Problem w tym, że ignore nie działa do końca. Bo wystarczy, że losowy gracz wpiszę jakąś komendę, którymi szpanowaliście i zaraz wyświetla się Dev0on z 5cioma wiadomościami. W sumie, szkoda się rozpisywać na ten temat. Po porostu dzieci bawią się w Bogów serwera, szpanując przed innymi. A wy tylko po sobie zostawiacie syf i argumenty typu nie my to piszemy.. ale wy to stworzyliście. Jakaś odpowiedzialność za to jest...
Chciałbym coś tobie wyjaśnić...Nie miałem kontroli nad tym botem. Więc niczym nie szpanowałem, niczym nie spamiłem i nie bawiłem się w "Bogów serwera" ;)
Jeśli nie działało ignore to wystarczy pogadać na ten temat z administracją i poprosić o poprawienie tej komendy i ewentualnie zaproponować inne usprawnienia czatu ;)

Myślę, że możemy zakończyć temat tych botów ze względu takiego, że zostały już one wyłączone.

elMateusz667

Post autor: elMateusz667 » sobota 11 lis 2017, 04:39

Oczywiście, że nie szpanowałeś, kappa. Poza tym nie obchodzi mnie to, kto miał nad tym kontrole. To są twoi koledzy, trzeba było ich uspokoić, a nie teraz bronić.

"Jeśli nie działało ignore to wystarczy pogadać na ten temat z administracją i poprosić o poprawienie tej komendy i ewentualnie zaproponować inne usprawnienia czatu ;)"

Ignore działało, ale nie będę blokował połowy graczy na serwerze, którzy wpisywali te komendy. I nie pisz tak jak twoi koledzy, że to nie oni tylko inni. Bo to oni są za to odpowiedzialni. A i oczywiście już lecę do administracji aby poprawili ignore lub chat bo tak się składa, ze po tylu latach grania nie było z tym problemu dopóki nie zjawiła się dwójka graczy, która zrobiła syf z chatu.

Myślę, że nie możemy zakończyć tematu botów ... Niech twoi koledzy się trochę wypowiedzą na ten temat. Tylko ty się odzywasz za nich. Z resztą z tego co zauważyłem pierwszy lecisz z kontr-argumentami...

Pamiętaj, że pamiętam nasza ostatnią rozmowę. I to jak sprytnie napisałeś jedną wiadomość na msg, żeby rozmowa na chacie globalnym wyglądała lepiej z twojej strony. Bo widzisz ja się nie boje tego co Pisze. :)

Noo i widzisz, tak się kończy zawsze wasze wcinanie się w nie swoje sprawy, jak nie ty, to twoi koledzy. Temat poświęcony temu co głównie zrobili twoi koledzy, a schodzimy na temat o Tobie. Rozumiem, że to twoi koledzy i będziesz ich bronił ... ale bez przesady.

A i nie zauważyłem, żeby ponieśli za to jakąś odpowiedzialność. Traktujmy się równo, przecież oni też są graczami. :)

iKEVAREZ

Post autor: iKEVAREZ » sobota 11 lis 2017, 15:02

Proszę nie odpisywać na ten temat ze względu na to, że zostało już to wyjaśnione z administracją IBC.

Koniec "."

kiler997

Post autor: kiler997 » czwartek 30 maja 2019, 13:42

....Co ukradli ksieżyc