Nabór

Tutaj znajdziecie informacje między innymi dotyczące naboru jak i innych spraw.
Froster

Re: Nabór

Post autor: Froster » czwartek 15 paź 2015, 09:34

Nick: Froster
Stanowisko: Helper
Doświadczenie w MC: Gram od wersji alpha 1.0.5
Doświadczenie na IBC: Pamiętam wersje 1.2.5 (stare dobre czasy), ogarniam wszystkie dostępne na serwerze mody techniczne.
Coś od siebie: Mam na imię Adrian, na co dzień pracuje jako automatyk. Na MineCrafcie jestem tylko aby się odprężyć lub zrobić coś głupiego co sprawi mi frajdę. Z reguły lubię pomagać ludziom no chyba ze ktoś zajdzie mi za skórę. No to chyba by było na tyle nie lubię się rozpisywać. Eloooo

Kaperios

Post autor: Kaperios » czwartek 15 paź 2015, 17:41

Nick: kaperios
Stanowisko: Helper
Doświadczenie w MC: Od werrsji Beta 1.8.1
Doświadczenie na IBC: Od połowy 5 edycji. Mialem przerwę od 9 edycji do aktualnej.
Coś od siebie: Mam na imię Kacper. Jestem bardzo zabawnym graczem tego serwera. Na serwerze bardzo czesto pomagałem ludziom.
Uwielbiam minecrafta z modami. Często buduj niecodzienne mechanizmy więc zawsze mógłbym doradzić inaczej niż inni lecz także dobrze.
Byłem już pare razy w administracji i wiem jaka to odpowiedzialność. Choć mam tyle lat ile mam to nie jestem tak jak większość "gimbusów".
Lubie być w administracji choć tylko na niskich stanowiskach.
Proszę o rozpatrzenie mojego zgłoszenia.

Pozdrawiam Kaperios :D

diil

Post autor: diil » piątek 16 paź 2015, 15:09

Mysle ze ProGamer jest dobrym kandydatem na budowniczego. WIdzialem jego budowle na dzialce i sa na dosc wysokim poziomie. Po za tym chetnie pomaga graczom gdy czegos nie wiedza w pełni popieram jego kandydature.

NekoMikoNya

Post autor: NekoMikoNya » niedziela 18 paź 2015, 00:37

No siemanko
Piszę ten post dla beki, żeby wkurzyć Poprawę, ale on wie, że jestem ładna więc mi nic nie zrobi i tylko powie "Nekoooo....", a ja zacznę się hihrać, więc tak:

Jestem Neko Miko, generalnie w internetach nie mam innego imienia i nazwiska (albo raczej nie miałam, póki facebook nie zablokował mi konta i póki nie musiałam podać tam autentycznych danych).
Mam 20 lat (i gram w minecrafta WTF?!), studiuję grafikę komputerową, ind przez ok. 2 lata korzystał z layout'u stworzonego przeze mnie, byłam też helperem i pierwszy raz na ind gralam wieki temu, a w samego minecrafta gram od wersji 1.7.3 (chyba)
jak wszyscy wiedzą, pięknie buduję, dlatego jeśli nie zostanę głownym administratorem ind, to mogę ewentualnie zostać budowniczym.
Jako, że skończyły mi się pomysły, to wstawiam jeszcze zdjęcie na koniec i mam nadzieje, że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie.
Obrazek

P.S. Nie bierzcie Drania, ja jestem od niego ładniejsza :*

Tavix

Post autor: Tavix » niedziela 18 paź 2015, 00:54

Nick:nikodem332
Stanowisko:Helper
Doświadczenie w mc 1.2.5
Doświadczenie na IBC od wersji 1.2.5
Coś o mnie : Mam na imie Nikodem Krukowski lubie Anime i stare filmy lubie grać na ibc więc chcę być helperem aby pomagać innym graczom
A tagże aby zapobiec oszustwą i kradzieżą tylko tyle chciałem powiedzieć (Diękuje).