Serwer Gildie wystartował!

Witajcie, w dni dzisiejszym uruchomiliśmy publicznie serwer IndBuildCraft - Gildie. Polecamy wszystkim zapoznanie się z krótkimi informacjami na temat serwera, są one dostępne TUTAJ.

Z okazji startu serwera ogłaszamy 2 mini konkursy. Na naszej stronie na Facebooku (LINK) udostępniony został ten news. Aby wziąć udział w konkursie należy go polubić oraz napisać w komentarzu (na Facebooku) do niego swój nick. W niedzielę około godziny 21:00 wylosujemy 3 osoby biorące udział w konkursie, które otrzymają od nas rangę Elite Vip na serwerze Gildie.

Dodatkowo w okolicy spawna rozstawione zostały 4 skrzynki z niespodziankami. Zapraszamy wszystkich do udziału i życzymy udanej rozgrywki.

Start serwera Gildie

Witajcie, w najbliższy piątek o godzinie 21:00 zostanie uruchomiona pierwsza edycja serwera IndBuildCraft - Gildie. Rozgrywka na serwerze oparta będzie o plugin Factions oraz odpowiednio skonstruowaną paczkę modów. Zapraszamy wszystkich!

@edit, serwer już wystartował!

Nowa strona główna

Witajcie, w dniu dzisiejszym zaktualizowaliśmy wygląd naszej strony głównej . Jest to wstęp do aktualizacji reszty naszych podstron.

Powrót serwera Hi-Tech

Witajcie, po dość długiej przerwie serwer Hi-Tech powraca! Serwer zostanie uruchomiony na zupełnie innym, stabilniejszym silniku. Wersja, na... (czytaj dalej)

4    1 k Czytaj