Zbliżająca się aktualizacja

Witajcie, informujemy że w niedzielę rano zostanie wprowadzona aktualizacja zmieniająca wytrzymałość bloków odpornych na wybuchy oraz nastąpi reset mapy Nether. Bloki do tej pory odporne na eksplozje będą mogły zostać zniszczone po kilkukrotnym wybuchu. Bloki oblane wodą również stracą swoją nietykalność. Najmocniejszym aktualnie dostępnym blokiem będzie obsydian (również jego warianty z modyfikacji Chisel 2).

[Aktualizacja] 10.15

W dzisiejszej aktualizacji:
* usunięto problem z logowaniem na serwer zmuszający gracza do podwójnego dołączania do gry
*... (czytaj dalej)

0    8 Czytaj
Nowy launcher dostępny

Witajcie, w naszym downloadzie został udostępniony nowy launcher. Problemy z uruchamianiem rozgrywki u niektórych graczy zostały usunięte, a cały launcher został kompletnie przebudowany. Aktualnie jest on dostępny w wersji testowej, prosimy o zgłaszanie ewentualnych błędów i problemów.

Po jego uruchomieniu zalecamy zmianę folderu, do którego będą pobierane paczki modów na wybrany aktualnie w starym launcherze (oszczędzi to czasu na pobieranie paczki od nowa). Aby to zrobić należy kliknąć w swój login w menu launchera.

[Aktualizacja] 09.23

W dzisiejszej aktualizacji:
* znacznie zwiększono obrażenia zadawane przy pomocy Impact Grenade (+100%)
* znacznie zwiększono... (czytaj dalej)

0    86 Czytaj
[Aktualizacja] 09.20 oraz event TNT!

Witajcie, w ciągu najbliższego weekendu ogłaszamy event TNT - drop prochu oraz TNT z Creeper'ów został chwilowo dwukrotnie zwiększony. W dzisiejszej aktualizacji:
* zbroje z modyfikacji Vic's Modern Warfare zostały zbalansowane, ich obrona została zmniejszona, aby zniwelować efekt nietykalności gracza
* karabiny snajperskie zyskały zwiększone obrażenia (około 15% więcej) kosztem szybkostrzelności (-25%)
* poprawiono celność broni palnych, nie powinny one już zadawać obrażeń podczas strzelania w okolicę gracza
* poprawiono ogólną wydajność serwera podczas większego obciążenia wybuchami

[Aktualizacja] 09.18

W dzisiejszej aktualizacji:
* usunięto problem powodujący zawieszanie się gry podczas korzystania z komend /f map oraz /f top
*... (czytaj dalej)

0    71 Czytaj
[Aktualizacja] 09.15

Witajcie, w dzisiejszej aktualizacji:
* zwiększono szansę na drop surowców ze stone od startu edycji, aktualne lista surowców jest... (czytaj dalej)

0    103 Czytaj
Serwer Gildie wystartował!

Witajcie, w dni dzisiejszym uruchomiliśmy publicznie serwer IndBuildCraft - Gildie. Polecamy wszystkim zapoznanie się z krótkimi informacjami na temat serwera, są one dostępne TUTAJ.

Z okazji startu serwera ogłaszamy 2 mini konkursy. Na naszej stronie na Facebooku (LINK) udostępniony został ten news. Aby wziąć udział w konkursie należy go polubić oraz napisać w komentarzu (na Facebooku) do niego swój nick. W niedzielę około godziny 21:00 wylosujemy 3 osoby biorące udział w konkursie, które otrzymają od nas rangę Elite Vip na serwerze Gildie.

Dodatkowo w okolicy spawna rozstawione zostały 4 skrzynki z niespodziankami. Zapraszamy wszystkich do udziału i życzymy udanej rozgrywki.

Start serwera Gildie

Witajcie, w najbliższy piątek o godzinie 21:00 zostanie uruchomiona pierwsza edycja serwera IndBuildCraft - Gildie. Rozgrywka na serwerze oparta będzie o plugin Factions oraz odpowiednio skonstruowaną paczkę modów. Zapraszamy wszystkich!

@edit, serwer już wystartował!

Nowa strona główna

Witajcie, w dniu dzisiejszym zaktualizowaliśmy wygląd naszej strony głównej . Jest to wstęp do aktualizacji reszty naszych podstron.