Promocja: wszystkie rangi 30% taniej

Z okazji Black Friday do końca dzisiejszego dnia wszystkie rangi na naszych serwerach są o 30% tańsze.

0    73 Czytaj
Przerwa techniczna

Witajcie, z powodu przerwy technicznej aktywne rangi zostały przedłużone o 7 dni. Problemy zostały rozwiązane, przepraszamy za powstałe... (czytaj dalej)

0    144 Czytaj
Texturepacki!

Do Waszej dyspozycji oddajemy dwa texturepacki.

Pobierz paczkę 32x32Pobierz paczkę 64x64

0    254 Czytaj
Problemy z launcherem

Witajcie, po wczorajszej aktualizacji launchera napotkaliśmy kilka problemów. Do godziny 16-tej mogą wystąpić problemy z uruchomieniem... (czytaj dalej)

0    178 Czytaj
Przerwa techniczna

Witajcie, rozpoczynamy przerwę techniczną związaną z przenosinami. Nasza strona oraz teamspeak3 mogą być chwilowo niedostępne, tymczasowy... (czytaj dalej)

0    210 Czytaj
Przenosiny

Witajcie, w najbliższy weekend planujemy przenosiny na wydajniejszą maszynę. W dniach 24-25.06 nasze serwery, strona oraz teamspeak3 mogą być... (czytaj dalej)

0    169 Czytaj
[Aktualizacja] 15.04

W dzisiejszej aktualizacji na stronie został dodany czat połączony z serwerem Retro. Czat jest dostępny dla osób zalogowanych.

1    323 Czytaj
Problem z logowaniem

Witajcie, na stronie zostało udostępnione narzędzie do teleportacji na spawn w przypadku "zablokowania się" postaci (problem spadania podczas... (czytaj dalej)

1    824 Czytaj
Problem powracającej whitelisty

Witajcie, problem włączającej się whitelisty został już rozwiązany.

0    598 Czytaj
Lokalizacja nowych graczy

Informujemy iż usunęliśmy błąd związany z błędnym umieszczaniem nowych graczy na mapie. Teraz nowi gracze pojawiają się już normalnie na... (czytaj dalej)

1    791 Czytaj