[Aktualizacja] 22.07

W dzisiejszej aktualizacji:
* zaktualizowano modyfikację Tinker's Construct

Zmiany:
* [TConstruct] z powrotem odblokowano stoły
* [TConstruct] wyłączono stackowanie stołów
* [TConstruct] zmieniono mechanizm Smeltery - Endermany, Konie, Iron Golemy oraz Villagery, które do niego wpadną są od razu zabijane, aby uniknąć duplikacji. Ilość surowca, który z nich powstaje została zwiększona 3x
* [EnderIO] odblokowano Enchanter

Problemy z launcherem

Witajcie, po wczorajszej aktualizacji launchera napotkaliśmy kilka problemów. Do godziny 16-tej mogą wystąpić problemy z uruchomieniem... (czytaj dalej)

0    684 Czytaj
[Aktualizacja] 15.07 v2

W dzisiejszej aktualizacji:
* zaktualizowano modyfikację ComputerCraft (po stronie serwera)
* zaktualizowano modyfikację IndBuildCraft... (czytaj dalej)

0    639 Czytaj
Aktualizacja 15.07[Aktualizacja]

W dzisiejszej aktualizacji zaktualizowaliśmy modyfikację Hardcore Questing Mode. Usunięty został problem uniemożliwiający używanie Quest Book'a.

Przenosiny

Witajcie, w najbliższy weekend planujemy przenosiny na wydajniejszą maszynę. W dniach 24-25.06 nasze serwery, strona oraz teamspeak3 mogą być... (czytaj dalej)

4    840 Czytaj
[Aktualizacja] 11.06 + event

W dzisiejszej aktualizacji:
* [Inne] naprawiono problem blokujący ładowanie chunków przez anchory w niektórych sytuacjach
* [Inne]... (czytaj dalej)

0    663 Czytaj
Problemy rozwiązane

Witajcie, problemy techniczne uniemożliwiające działanie serwera zostały usunięte. Serwer znów jest dostępny. Zapraszamy!


3    754 Czytaj
Transfer anchorów

Witajcie, od dzisiaj transfer anchorów między serwerami został umożliwiony. Sprecyzowaliśmy również zasady dotyczące przenoszenia anchorów... (czytaj dalej)

0    555 Czytaj
Anchory na Sky

W dniu dzisiejszym w IBC Store ponownie zostały udostępnione anchory. Są to odpowiedniki znany z Railcraft'a anchorów (również z nazwy).... (czytaj dalej)

1    657 Czytaj
[Aktualizacja] 14.05

W dzisiejszej aktualizacji zaktualizowana została modyfikacja IndBuildCraft - Addon. W aktualizacji udostępnione zostały nieco inne anchory dostępne w IBC Store. Przedmioty te pozwalają na ładowanie jednego chunka (na którym stoją) 9-ciu chunków. Do prawidłowego działania wymagają paliwa (anchor fuel).

Aby umieścić w anchorze paliwo należy trzymając je w ręku kliknąć na blok. Mieści on 16 sztuk paliwa, co pozwala na ładowanie chunków przez 32 godziny. Status anchora można wyświetlić klikając na niego prawym przyciskiem z shiftem (pustą ręką). Znajdują się tam informacje takie jak:
* login osoby, która go postawiła
* aktualna ilość ładowanych chunków
* unikalny klucz anchora
* czas przez jaki obszar będzie ładowany