Problem enderchestów

Witajcie, problem związany z enderchestami został usunięty. Komenda wprowadzająca w błąd (/eec) została zablokowana. Osoby, które straciły dostęp do przedmiotów pozostawionych w endercheście otwieranym za pomocą tej komendy mogą zgłosić się do administracji po ich zwrot (komenda /modreq eec zwrot).

Uprawnienia rangi Vip

Witajcie, w opisie rangi Vip w IBC Store wkradł się błąd. Ranga ta w uprawnieniach nie posiada dostępu do braku automatycznego kicku po AFK.... (czytaj dalej)

0    828 Czytaj
Start edycji XIV

Po pokonaniu kilku problemów powstałych po migracji serwera na nową maszynę XIV edycja serwera technicznego wystartowała! Nie obeszło się bez... (czytaj dalej)

8    5 k Czytaj
Przerwa techniczna

Witajcie, rozpoczynamy przerwę techniczną związaną z przenosinami oraz nową edycją. Nasza strona oraz teamspeak3 mogą być chwilowo... (czytaj dalej)

71    3.1 k Czytaj
Przenosiny i nowa edycja

Witajcie, w najbliższy weekend planujemy przenosiny na wydajniejszą maszynę. W dniach 24-25.06 nasze serwery, strona oraz teamspeak3 mogą być... (czytaj dalej)

14    1.4 k Czytaj
Problemy techniczne

Witajcie, problemy techniczne uniemożliwiające działanie serwera zostały usunięte. Serwer znów jest dostępny. Zapraszamy!


0    832 Czytaj
Nowe zasady dotyczące anchorów

W ostatniej aktualizacji zaktualizowana została modyfikacja IndBuildCraft - Addon. W aktualizacji udostępnione zostały nieco inne anchory dostępne w IBC Store. Przedmioty te pozwalają na ładowanie 9-ciu chunków, ich zasada działania jest identyczna jak tych z modyfikacji Railcraft. Do prawidłowego działania wymagają paliwa (anchor fuel).

Aby umieścić w anchorze paliwo należy trzymając je w ręku kliknąć na blok. Mieści on 16 sztuk paliwa, co pozwala na ładowanie chunków przez 32 godziny. Status anchora można wyświetlić klikając na niego prawym przyciskiem z shiftem (pustą ręką). Znajdują się tam informacje takie jak:
* login osoby, która go postawiła
* aktualna ilość ładowanych chunków
* unikalny klucz anchora
* czas przez jaki obszar będzie ładowany

Ceny anchorów zostały obniżone, rezygnujemy jednak z anchorów "dożywotnich". Uprzedzając pytania, anchory aktywowane na poprzednich zasadach... (czytaj dalej)

[Aktualizacja] 07.05

W aktualizacji:
* [Railcraft] zablokowano resztę plecaków
* [TConstruct] naprawiono problem powodujący wywalanie z serwera przy zakładaniu przedmiotów Heart Canister

[Aktualizacja] 28.04

W dniu dzisiejszym zaktualizowana została modyfikacja AppliedEnergistics2, usunięto błędy pozwalające na klonowanie przedmiotów.

2    887 Czytaj
[Aktualizacja] 26.04


W dzisiejszej aktualizacji zaktualizowano modyfikację AppliedEnergistics2. Jest to wstęp do odblokowania kilku przedmiotów omijających ograniczenia, które były wcześniej zablokowane.