[Aktualizacja] 22.07

W dzisiejszej aktualizacji:
* zaktualizowano modyfikację QuarryPlus
* zaktualizowano modyfikację Tinker's Construct

Zmiany:
* [TConstruct] z powrotem odblokowano stoły
* [TConstruct] wyłączono stackowanie stołów
* [TConstruct] zmieniono mechanizm Smeltery - Endermany, Konie, Iron Golemy oraz Villagery, które do niego wpadną są od razu zabijane, aby uniknąć duplikacji. Ilość surowca, który z nich powstaje została zwiększona 3x
* [QuarryPlus] naprawiono problem powodujący zakańczanie jego pracy podczas kontaktu ze skrzynką

Tinkers Construct

Witajcie, znaleziony został błąd pozwalający na klonowanie przedmiotów przy pomocy stołów z Tinkers Construct. Pozostaną one zablokowane do... (czytaj dalej)

4    930 Czytaj
Problemy z launcherem [EDIT]

Witajcie, po wczorajszej aktualizacji launchera napotkaliśmy kilka problemów. Do godziny 16-tej mogą wystąpić problemy z uruchomieniem... (czytaj dalej)

30    1.2 k Czytaj
[Aktualizacja] 15.07

W dzisiejszej aktualizacji:
* zaktualizowano modyfikację ComputerCraft (po stronie serwera)
* zaktualizowano modyfikację IndBuildCraft... (czytaj dalej)

0    900 Czytaj
Problem enderchestów

Witajcie, problem związany z enderchestami został usunięty. Komenda wprowadzająca w błąd (/eec) została zablokowana. Osoby, które straciły dostęp do przedmiotów pozostawionych w endercheście otwieranym za pomocą tej komendy mogą zgłosić się do administracji po ich zwrot (komenda /modreq eec zwrot).

Uprawnienia rangi Vip

Witajcie, w opisie rangi Vip w IBC Store wkradł się błąd. Ranga ta w uprawnieniach nie posiada dostępu do braku automatycznego kicku po AFK.... (czytaj dalej)

0    918 Czytaj
Start edycji XIV

Po pokonaniu kilku problemów powstałych po migracji serwera na nową maszynę XIV edycja serwera technicznego wystartowała! Nie obeszło się bez... (czytaj dalej)

8    5.2 k Czytaj
Przerwa techniczna

Witajcie, rozpoczynamy przerwę techniczną związaną z przenosinami oraz nową edycją. Nasza strona oraz teamspeak3 mogą być chwilowo... (czytaj dalej)

71    3.2 k Czytaj
Przenosiny i nowa edycja

Witajcie, w najbliższy weekend planujemy przenosiny na wydajniejszą maszynę. W dniach 24-25.06 nasze serwery, strona oraz teamspeak3 mogą być... (czytaj dalej)

14    1.5 k Czytaj
Problemy techniczne

Witajcie, problemy techniczne uniemożliwiające działanie serwera zostały usunięte. Serwer znów jest dostępny. Zapraszamy!


0    941 Czytaj