Przenosiny i nowa edycja

Witajcie, w najbliższy weekend planujemy przenosiny na wydajniejszą maszynę. W dniach 24-25.06 nasze serwery, strona oraz teamspeak3 mogą być... (czytaj dalej)

14    1.6 k Czytaj
Problemy techniczne

Witajcie, problemy techniczne uniemożliwiające działanie serwera zostały usunięte. Serwer znów jest dostępny. Zapraszamy!


0    1 k Czytaj
Nowe zasady dotyczące anchorów

W ostatniej aktualizacji zaktualizowana została modyfikacja IndBuildCraft - Addon. W aktualizacji udostępnione zostały nieco inne anchory dostępne w IBC Store. Przedmioty te pozwalają na ładowanie 9-ciu chunków, ich zasada działania jest identyczna jak tych z modyfikacji Railcraft. Do prawidłowego działania wymagają paliwa (anchor fuel).

Aby umieścić w anchorze paliwo należy trzymając je w ręku kliknąć na blok. Mieści on 16 sztuk paliwa, co pozwala na ładowanie chunków przez 32 godziny. Status anchora można wyświetlić klikając na niego prawym przyciskiem z shiftem (pustą ręką). Znajdują się tam informacje takie jak:
* login osoby, która go postawiła
* aktualna ilość ładowanych chunków
* unikalny klucz anchora
* czas przez jaki obszar będzie ładowany

Ceny anchorów zostały obniżone, rezygnujemy jednak z anchorów "dożywotnich". Uprzedzając pytania, anchory aktywowane na poprzednich zasadach... (czytaj dalej)

[Aktualizacja] 07.05

W aktualizacji:
* [Railcraft] zablokowano resztę plecaków
* [TConstruct] naprawiono problem powodujący wywalanie z serwera przy zakładaniu przedmiotów Heart Canister

[Aktualizacja] 28.04

W dniu dzisiejszym zaktualizowana została modyfikacja AppliedEnergistics2, usunięto błędy pozwalające na klonowanie przedmiotów.

2    1.1 k Czytaj
[Aktualizacja] 26.04


W dzisiejszej aktualizacji zaktualizowano modyfikację AppliedEnergistics2. Jest to wstęp do odblokowania kilku przedmiotów omijających ograniczenia, które były wcześniej zablokowane.

[Aktualizacja] regulaminu i IBC Store

Witajcie, w dniu dzisiejszym został zaktualizowany regulamin IndBuildCraft. Zaktualizowano również IBC Store, zmieniony został dostawca... (czytaj dalej)

10    1.5 k Czytaj
[Aktualizacja] 04.04

W dzisiejszej aktualizacji zaktualizowano modyfikację CoFHCore.

3    1.4 k Czytaj
[Aktualizacja] 20.03 i małe info

Do wczorajszej aktualizacji dołączona zaktualizowana dodatkowo modyfikacja MrTJPCore (po stronie serwera). Rozwiązane zostały problemy z... (czytaj dalej)

5    1.6 k Czytaj
[Aktualizacja] 19.03

W dzisiejszej aktualizacji:
* zaktualizowano modyfikację Buildcraft - usunięto poważny błąd umożliwiający klonowanie niektórych... (czytaj dalej)

0    1.3 k Czytaj