[Aktualizacja] 06.03

W dzisiejszej aktualizacji:
* zaktualizowano modyfikację Carpenter's Blocks
* zaktualizowano modyfikację Tinker's Construct
*... (czytaj dalej)

0    151 Czytaj
Serwery znów dostępne

Witajcie, po dzisiejszych problemach technicznych nasze serwery są znów dostępne. Wszystkie aktywne rangi zostały przedłużone o 1 dzień.

0    89 Czytaj
III edycja serwera Sky

Witajcie, w najbliższą sobotę (2019.03.23) zostanie uruchomiona nowa edycja serwera Sky. Oznacza to reset mapy, postępów questów oraz kilka nowości. Aktywne rangi zostaną przedłużone, informacje o przyznawanych zwrotach udostępnimy po starcie nowej edycji. Przerwa techniczna na serwerze Sky planowana jest od godziny 10:00 do 19:00.

TeamSpeak 3 dostępny z powrotem

Witajcie, serwer TeamSpeak 3 w ciągu ostatnich kilku dni nie był dostępny. Został on z powrotem uruchomiony.

3    293 Czytaj
Jutrzejsza przerwa techniczna

Witajcie, jutro (sobota) w godzinach 10:00 - 13:00 nasze serwerymogą być niedostępne z powodów technicznych (dokładka RAM).

0    486 Czytaj
[Aktualizacja] 01.27

Witajcie, w dzisiejszej aktualizacji naprawiony został problem z modyfikacją Tinker's Construct pozwalający na darmowe wytwarzanie dowolnych przedmiotów dostępnych w NEI. Wszystkie stoły i maszyny zostały odblokowane. Zablokowany w dalszym ciągu pozostaje Stencil Table (nie zostanie odblokowany), przedmioty wytwarzane za pomocą tego stołu będzie można uzyskać w zwykłym Crafting Table.

Po dzisiejszej aktualizacji Tiny Floating Endoflame oraz Floating Endoflame mają małą szansę przekwitnąć podczas wzrostu (stają się czerwonym, bezużytecznym kwiatkiem) i nie będą zwracane. Overgrown Endoflame nie ulegają przekwitaniu.

Tymczasowa blokada -Tinker's Construct

Witajcie, dzisiaj zablokowaliśmy wszystkie bloki z modyfikacji Tinker's Construct z którymi można wejść w interakcję do czasu naprawienia... (czytaj dalej)

9    4 k Czytaj
Faktory z Mekanism z powrotem dostępne

Witajcie, błąd pozwalający na klonowanie przedmiotów przy pomocy maszyn Factory z modyfikacji Mekanism został naprawiony. Maszyny są ponownie... (czytaj dalej)

3    4.2 k Czytaj
Blokada przedmiotów

Witajcie, dzisiaj zablokowane zostały wszystkie maszyny typu Factory z modyfikacji Mekanism. Interakcja z nimi powoduje kick z gry, zostaną one... (czytaj dalej)

3    3.2 k Czytaj
Chwilowe problemy z launcherem

Witajcie, pracujemy nad przywróceniem launchera do działania. Będzie on dostępny w ciągu 30 minut.

@edit
Problemy zostały... (czytaj dalej)

3    1.4 k Czytaj