Nowe przedmioty w IBC Store

Witajcie, do IBC Store zostały w dniu dzisiejszym dodane przedmioty tj. World Anchor i Personal Anchor. Można również zakupić tam pieniądze z... (czytaj dalej)

1    1.9 k Czytaj
Surowcowa

Witajcie. Ostatnio spotkałem się ze zjawiskiem tworzenia swoich baz na mapie surowcowej, lecz zauważyłem że nie każda posiadała działkę. W... (czytaj dalej)

0    2.2 k Czytaj
Nowa Edycja

Witajcie drodzy gracze. Dzisiaj o godzinie 18 uruchomiona zostanie nowa edycja serwera Technicznego.
Wersja zostaje bez zmian czyli 1.7.10,... (czytaj dalej)

0    2.4 k Czytaj
Retro!

0    3.2 k Czytaj

Retro!

Właśnie rusza serwer retro! Serwer który wraca do korzeni, gdzie rządziły dużo prostsze zasady i tylko skomplikowane układy dawały automatykę. Gdzie system 32 bitowy nie był problemem, gdzie gigabajt ramu był więcej niż wystarczający a czas uruchamiania pozwalał na poprawienie krzesła a nie na zaparzenie herbaty. Serwer pod wersją Minecrafta 1.2.5 która została wydana w kwietniu 2012 roku!

Serwer jest wstępnie otwarty (alfa) - każdego chętnego zapraszamy do zabawy i do testów. Każdy tester ma uprawnienia jak End Vip. Na tą chwilę nie ma systemu działek, zalecamy rozbudowywanie się daleko od spawnu.
Paczkę można pobrać stąd
Żeby uruchomić klienta wystarczy po wypakowaniu uruchomić plik Launcher lub Launcher optifine (zalecany jest optifine)
@update 21.09: W paczce należy zmienić ip serwera na indbuildcraft.pl:6232

Promocja, o 25% więcej craftów do każdego zakupu

Od dzisiaj do środy wieczór w naszym sklepie obowiązuje promocja na każdy pakiet craftów. Doładowania są powiększone o 25%.... (czytaj dalej)

0    1.9 k Czytaj
Aktualizacja

Witajcie. wybaczcie że dawno nie było aktualizacji informacji.
Było to spowodowane tym że ciągle nad czymś pracowaliśmy
i nie... (czytaj dalej)

0    2 k Czytaj
Launcher

Witajcie. Dzisiaj została udostępniona oficjalna wersja naszego nowego autorskiego launchera. Będzie on aktualizowany lecz na chwilę obecną... (czytaj dalej)

0    2.5 k Czytaj
TeamSpeak IndBuildCraft

Witajcie! Chcemy przypomnieć że prowadzimy pod adresem server.indbuildcraft.pl serwer TeamSpeaka na którym można rozmawiać ze znajomymi, innymi... (czytaj dalej)

1    3.9 k Czytaj
Nowa strona serwera

Witajcie, z dniem dzisiejszym oddajemy w wasze ręce nową stronę serwera. W niedługim czasie pojawią się na niej funkcje takie jak możliwość... (czytaj dalej)

0    2 k Czytaj
Pokemon

Witajcie! Postanowiliśmy już dzisiaj wam dać dostęp do bety nowego serwer Minecraft Pokemon. Dostępny będzie on od godziny 20:00.
... (czytaj dalej)

0    2 k Czytaj