Tymczasowa blokada -Tinker's Construct

Witajcie, dzisiaj zablokowaliśmy wszystkie bloki z modyfikacji Tinker's Construct z którymi można wejść w interakcję do czasu naprawienia... (czytaj dalej)

9    4.4 k Czytaj
Faktory z Mekanism z powrotem dostępne

Witajcie, błąd pozwalający na klonowanie przedmiotów przy pomocy maszyn Factory z modyfikacji Mekanism został naprawiony. Maszyny są ponownie... (czytaj dalej)

3    4.5 k Czytaj
Blokada przedmiotów

Witajcie, dzisiaj zablokowane zostały wszystkie maszyny typu Factory z modyfikacji Mekanism. Interakcja z nimi powoduje kick z gry, zostaną one... (czytaj dalej)

3    3.5 k Czytaj
Chwilowe problemy z launcherem

Witajcie, pracujemy nad przywróceniem launchera do działania. Będzie on dostępny w ciągu 30 minut.

@edit
Problemy zostały... (czytaj dalej)

3    1.8 k Czytaj
Aktualizacja 05.01

W dzisiejszej aktualizacji:
* Poprawiono błąd w recepturze Coal Dust umożliwiający klonowanie węgla
* Poprawiono receptury dla Dense... (czytaj dalej)

0    1.6 k Czytaj
Aktualizacja 01.01

W dzisiejszej aktualizacji:
* [Botania] Terra Shatterer połączony z Elementium Pickaxe oraz z enchantem Silk Touch nie wyrzuca na ziemię... (czytaj dalej)

6    1.8 k Czytaj
Zmiany w IBC-Store

Witajcie, wprowadziliśmy kilka zmian w IBC-Store. Zmianie uległo kilka numerów SMS Premium, w przypadku niewykorzystania wcześniej zakupionego... (czytaj dalej)

1    1.9 k Czytaj
Advanced Solar Panel - chwilowo wyłączone

Witajcie, z powodu odkrytego błędu stawianie oraz interakcja z blokami z modyfikacji Advanced Solar Panels zostało zablokowane do czasu... (czytaj dalej)

2    2 k Czytaj
Start edycji XVII

Witajcie, dzisiaj rusza kolejna - XVII edycja serwera technicznego!
Zmiany związane z nową edycją serwera technicznego:
* dodano... (czytaj dalej)

1    2.1 k Czytaj
Aktualizacja regulaminu oraz nowa edycja serwera technicznego

Witajcie, w dniu jutrzejszym planowana jest przerwa związana ze startem nowej edycji serwera technicznego. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem kolejna edycja serwera technicznego zostanie rozpoczęta jeszcze w ten sam dzień. Więcej informacji (nowości, zwroty kitów, informacje o rangach itp.) podamy po zakończeniu aktualnej edycji serwera technicznego.

Dodatkowo informujemy o aktualizacji naszego regulaminu (załącznik związany z anchorami). W skrócie - w panelu użytkownika udostępniony został panel umożliwiający odebranie zagubionego anchora oraz jego przedłużenie (w przypadku anchorów 120 dniowych).

Pozdrawiamy, ekipa IndBuildCraft.