Ogólne warunki sprzedaży

Autor: kaziu687 Opublikowano: 2015-09-09 19:19:05

§1 Strony umowy

Świadczący usługi:
Remigiusz Machula - IBC-GAMES z siedzibą w Żarów 58-130 przy ul. Łokietka 6B/10, NIP 8842583035, REGON 366776613 zwany dalej "Usługodawcą".
Korzystający z usługi:
osoba fizyczna lub firma albo jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej, zwana dalej "Nabywcą usługi" i "Użytkownikiem"

§2 Rodzaj i zakres świadczonych usług

Niniejszy regulamin stanowi podstawę dla świadczenia usług polegających na udostępnianiu treści zawartych na http://indbuildcraft.pl

§3 Definicja treści

Treści jest to przynajmniej jedna informacja, która rozpowszechniana jest na http://indbuildcraft.pl Zawiera treści udostępniane przez użytkowników i administratorów serwisu, a także reklamy.

§4 Prawa autorskie

Użytkownicy korzystający z serwisu http://indbuildcraft.pl jak również prowadzący rozgrywkę na serwerach indbuildcraft.pl nie nabywają jakichkolwiek praw do treści tam zawartych. Użytkownik może korzystać z treści jedynie w zakresie dozwolonym w niniejszym Regulaminie. Użytkownik publikujący treści na http://indbuildcraft.pl ponosi za nie wszelką odpowiedzialność. Usługi płatne oferowane za pośrednictwem mechanizmów dostępnych na stronie http://indbuildcraft.pl jak również pliki tam udostępniane nie są w żaden sposób powiązane z Mojang AB.

§5 Zamawianie usługi

Usługi są oferowane za pośrednictwem mechanizmów dostępnych na stronie http://indbuildcraft.pl
Użytkownik ma możliwość dostępu do treści premium na http://indbuildcraft.pl. Dostęp do nich można aktywować za pomocą "craftów" (punkty premium). Aby doładować "crafty" należy:
posiadać konto na http://indbuildcraft.pl co oznacza akceptację tego regulaminu

Dla zakupu przelewem:
kliknąć "kup" na stronie http://indbuildcraft.pl/tech/p/shop w dziale "kup crafty"
po przekierowaniu do systemu przelewy24 dokonać wyboru formy płatności i jej dokonania
po tym następuje przekierowanie na stronę http://indbuildcraft.pl
jeśli płatność zostanie sfinalizowana, ilość "craftów" użytkownika zostanie odpowiednio powiększona w ciągu 48 godzin
Usługa ta dostępna jest wyłącznie na terenie RP i wyłącznie za pośrednictwem dostępnych w systemie form płatności.

Dla zakupu przy pomocy SMS:
wysłać SMS na wybrany z dostępnych na http://indbuildcraft.pl/tech/p/shop numer telefonu o podanej tam treści
zaczekać na wiadomość zwrotną (do 48 godzin), która będzie zawierać kod sms
wpisać otrzymany kod w polu "SMS Kod zwrotny" i zatwierdzić
kod zostanie zweryfikowany i jeśli będzie poprawny, ilość "craftów" użytkownika zostanie odpowiednio powiększona

Koszty wysłania wiadomości SMS na numery dostępne na http://indbuildcraft.pl/tech/p/shop:
75624 - 5 PLN + 23% VAT (6.15 PLN)
79624 - 9 PLN + 23% VAT (11.07 PLN)
91455 - 14 PLN + 23% VAT (17.22 PLN)
91974 - 19 PLN + 23% VAT (23.37 PLN)
92574 - 25 PLN + 23% VAT (30.75 PLN)


Usługa SMS dostępna jest tylko na terenie Rzeczpospolitej Polskiej i świadczona polskim operatorom GSM.

§6 Aktywacja

Usługa zostaje automatyczna aktywowana na koncie użytkownika po zatwierdzeniu i zweryfikowaniu płatności przez system przelewy24 (co trwa do 48 godzin, zazwyczaj jest to kilka minut). W przypadku problemów prosimy o kontakt.

§7 Zawarcie umowy

Zawarcie umowy następuje w chwili dokonania płatności wybraną formą

§8 Płatność

Płatność za zamówioną usługę odbywa się za pośrednictwem systemu płatności przelewy24, obsługiwanego przez firmę DialCom24 sp. z o.o. PayPro SA za pośrednictwem systemu przelewy24.pl. Płatność za usługi jest regulowana za pośrednictwem przelewów bankowych. DialCom24 sp. z o.o. PayPro SA zwany jest

§9 Reklamacje

Reklamacje proszę wysyłać drogą mailową na adres kaziu687@gmail.com podając login ze strony http://indbuildcraft.pl z jakiego dokonywany był zakup oraz z adresu e-mail powiązanego z kontem, którego dotyczą (aby potwierdzić posiadanie konta). Reklamacje rozpatrywane będą indywidualnie w ciągu 10-ciu dni roboczych. Użytkownik ma prawo do reklamacji usługi do 14-tu dni od jej zakupu. W przypadku usług, które zostały przez użytkownika w jakimś stopniu wykorzystane (ich wartość została tym samym obniżona) informujemy iż kwota zwracana może zostać odpowiednio obniżona, w skrajnych przypadkach reklamacja może zostać odrzucona.

§10 Polityka prywatności

Dane mogą być przekazane innym podmiotom (operatorom systemów płatności) tylko i wyłącznie w celu potwierdzenia oraz realizacji zamówienia. Zamówienia realizowane są na podstawie logowania się nabywcy usługi na stronie http://indbuildcraft.pl poprzez podanie loginu i ustalonego przy rejestracji hasła. W momencie zamawiania usługi do wybranego operatora systemu płatności wysyłane są: adres e-mail nabywcy usługi oraz jego login, pobierane z bazy danych usługodawcy, nie ma możliwości dokonania zakupu bez przekazania danych do wybranego operatora systemu płatności. Wszelkie dane wysyłane do operatora systemu płatności są również zapisywane w bazie danych. Usługodawca jest wyłącznym użytkownikiem bazy danych.
Polityka prywatności plików cookies dostępna jest tutaj: LINK


Wyświetlenia: 1928Dodawanie komentarzy zostało wyłączone