Start III edycji serwera Hi-Tech

Witajcie, właśnie rozpoczęliśmy przerwę techniczną na serwerze Hi-Tech. Start nowej edycji planowany jest na godzinę 19:00.

0    1.4 k Czytaj
Aktualizacja 02.27

Witajcie, w dniu dzisiejszym w związku z uruchomieniem HTTPS na naszej stronie zaktualizowana została modyfikacja IndBuildCraft - Skins

0    550 Czytaj
Aktualizacja launchera i chat na Discordzie

Witajcie, dostępna jest nowa wersja naszego launchera. Problem z pobieraniem paczki na łączach mobilnych (LTE) został rozwiązany. Aktualizacja... (czytaj dalej)

0    2.4 k Czytaj
Nowe forum

Witajcie, od dzisiaj nasze forum dostępne w nieco odświeżonym wydaniu. Od teraz na forum zalogujecie się za pomocą tego samego konta, którego... (czytaj dalej)

2    2.1 k Czytaj
Black Friday w IBC-Store - PODWÓJNA premia do craftów

Witajcie, z okazji dzisiejszego czarnego piątku ogłaszamy promocję w IBC-Store. Premia podczas doładowania do jutra do godziny 16:00 będzie... (czytaj dalej)

0    2.1 k Czytaj
[Aktualizacja] 10.21

W dzisiejszej aktualizacji:
* wyłączono odporność bloków na eksplozje - aby sprawdzić wytrzymałość bloku należy kliknąć na niego... (czytaj dalej)

0    974 Czytaj
Zbliżająca się aktualizacja

Witajcie, informujemy że w niedzielę rano zostanie wprowadzona aktualizacja zmieniająca wytrzymałość bloków odpornych na wybuchy oraz nastąpi reset mapy Nether. Bloki do tej pory odporne na eksplozje będą mogły zostać zniszczone po kilkukrotnym wybuchu. Bloki oblane wodą również stracą swoją nietykalność. Najmocniejszym aktualnie dostępnym blokiem będzie obsydian (również jego warianty z modyfikacji Chisel 2).

[Aktualizacja] 10.15

W dzisiejszej aktualizacji:
* usunięto problem z logowaniem na serwer zmuszający gracza do podwójnego dołączania do gry
*... (czytaj dalej)

0    854 Czytaj
Nowy launcher dostępny

Witajcie, w naszym downloadzie został udostępniony nowy launcher. Problemy z uruchamianiem rozgrywki u niektórych graczy zostały usunięte, a cały launcher został kompletnie przebudowany. Aktualnie jest on dostępny w wersji testowej, prosimy o zgłaszanie ewentualnych błędów i problemów.

Po jego uruchomieniu zalecamy zmianę folderu, do którego będą pobierane paczki modów na wybrany aktualnie w starym launcherze (oszczędzi to czasu na pobieranie paczki od nowa). Aby to zrobić należy kliknąć w swój login w menu launchera.

[Aktualizacja] 09.23

W dzisiejszej aktualizacji:
* znacznie zwiększono obrażenia zadawane przy pomocy Impact Grenade (+100%)
* znacznie zwiększono... (czytaj dalej)

0    883 Czytaj