[Aktualizacja] 09.20 oraz event TNT!

Witajcie, w ciągu najbliższego weekendu ogłaszamy event TNT - drop prochu oraz TNT z Creeper'ów został chwilowo dwukrotnie zwiększony. W dzisiejszej aktualizacji:
* zbroje z modyfikacji Vic's Modern Warfare zostały zbalansowane, ich obrona została zmniejszona, aby zniwelować efekt nietykalności gracza
* karabiny snajperskie zyskały zwiększone obrażenia (około 15% więcej) kosztem szybkostrzelności (-25%)
* poprawiono celność broni palnych, nie powinny one już zadawać obrażeń podczas strzelania w okolicę gracza
* poprawiono ogólną wydajność serwera podczas większego obciążenia wybuchami

[Aktualizacja] 09.18

W dzisiejszej aktualizacji:
* usunięto problem powodujący zawieszanie się gry podczas korzystania z komend /f map oraz /f top
*... (czytaj dalej)

0    835 Czytaj
[Aktualizacja] 09.15

Witajcie, w dzisiejszej aktualizacji:
* zwiększono szansę na drop surowców ze stone od startu edycji, aktualne lista surowców jest... (czytaj dalej)

0    907 Czytaj
Serwer Gildie wystartował!

Witajcie, w dni dzisiejszym uruchomiliśmy publicznie serwer IndBuildCraft - Gildie. Polecamy wszystkim zapoznanie się z krótkimi informacjami na temat serwera, są one dostępne TUTAJ.

Z okazji startu serwera ogłaszamy 2 mini konkursy. Na naszej stronie na Facebooku (LINK) udostępniony został ten news. Aby wziąć udział w konkursie należy go polubić oraz napisać w komentarzu (na Facebooku) do niego swój nick. W niedzielę około godziny 21:00 wylosujemy 3 osoby biorące udział w konkursie, które otrzymają od nas rangę Elite Vip na serwerze Gildie.

Dodatkowo w okolicy spawna rozstawione zostały 4 skrzynki z niespodziankami. Zapraszamy wszystkich do udziału i życzymy udanej rozgrywki.

Start serwera Gildie

Witajcie, w najbliższy piątek o godzinie 21:00 zostanie uruchomiona pierwsza edycja serwera IndBuildCraft - Gildie. Rozgrywka na serwerze oparta będzie o plugin Factions oraz odpowiednio skonstruowaną paczkę modów. Zapraszamy wszystkich!

@edit, serwer już wystartował!

Nowa strona główna

Witajcie, w dniu dzisiejszym zaktualizowaliśmy wygląd naszej strony głównej . Jest to wstęp do aktualizacji reszty naszych podstron.

Powrót serwera Hi-Tech

Witajcie, po dość długiej przerwie serwer Hi-Tech powraca! Serwer zostanie uruchomiony na zupełnie innym, stabilniejszym silniku. Wersja, na... (czytaj dalej)

4    3.3 k Czytaj
Nabór

Witajcie chcieliśmy ogłosić nabór na Helpera oraz na Budowniczego.

Zadaniem Helpera było by udzielanie odpowiedzi graczą jeśli... (czytaj dalej)

14    11.4 k Czytaj
IndBuildCraft mobilnie - rozpoczęto testy!

W dniu dzisiejszym uruchamiamy serwer testowy Minecraft Pocket Edition (minecraft w wersji na system Android i iOS)! Serwer działa w wersji 0.11.0, którą można pobrać tutaj (Android). Adres serwera to:
91.121.151.225
Port:
19132

Zapraszamy do testowania.