Regulaminy, informacje o aktualizacjach oraz inne oficjalne sprawy.
Aktualności
Informacje o nowościach oraz zmianach wprowadzanych na naszych serwerach.
393
Informacje
Forum zawiera informacje na temat naszych serwerów oraz panujących na nich zasadach.
Tutaj każdy może wypowiedzieć się na temat naszych serwerów.
Forum serwera Tech
Lista modów na serwerze technicznym jest dosyć duża, zostały one starannie dobrane, a ich recepturki odpowiednio zmienione aby przynieść maksimum zabawy i rozrywki na wiele godzin gry. To czy będziesz szalonym inżynierem czy sprawnym automatykiem zależy od Ciebie, ale wiedz ze na tym serwerze inaczej spojrzysz chociażby na słońce.
307
godzinę temu
Forum serwera Sky
Serwer Sky oparty jest o modyfikację ExNihilo oraz mody techniczne - Mekanism, BuildCraft, IndustrialCraft, AppliedEnergistics 2, Big Reactors, ProjectRed, TConstruct. Gra na serwerze typu Skyblock jest ekstremalnie wymagająca, ale z pomocą zadań niezwykle komfortowa. Rozrywka odbywa się na rozbudowywanej na własną rękę wyspie.
75
17 dni temu
Forum serwera Gildie
Rozgrywka na serwerze Gildie oparta jest o plugin Factions. Daje on graczom możliwość łączenia się w grupy (gildie). Poszczególne gildie mogą zawierać ze sobą sojusze lub walczyć ze sobą. Tym samym zabawa na gildiach polega przede wszystkim na współpracy oraz PVP.
2
2 miesięcy temu
Forum serwera Hi-Tech
Paczka serwera Hi-Tech składa się z modyfikacji technicznych w najnowszych wersjach. Nasza ekipa na bieżąco usprawnia balans oraz pracuje nad dodaniem kolejnych modyfikacji. Nowe mechaniki jakie wprowadzają modyfikacje doskonale komponują się z nowościami jakie wprowadza wersja 1.12.2. Na serwerze dostępne są zadania, które wprowadzą każdego w świat minecrafta na modach.
21
2 miesięcy temu
Problemy z uruchomieniem gry
Tutaj można liczyć na pomoc w uruchomieniu klienta gry.
103
miesiąc temu
Propozycje, sugestie, pomysły
Masz jakiś ciekawy pomysł, coś ci się nie podoba lub chciał byś coś zmienić? W tym dziale możesz możesz podzielić się z nami swoją opinią oraz zasugerować co według ciebie jest do poprawy.
108
5 godzin temu
Prośba o odbanowanie
Tutaj możesz postarać się o zniesienie blokady konta.
273
Sprawy niezwiązane z serwerem.
Poza grą
Wszystko co niezwiązane z pozostałymi działami.
9
ponad 2 lat temu
Strefa śmiechu
Całkowicie luźny dział. Nie trzeba zachowywać szeroko pojętej powagi.
1
159
ponad 2 lat temu