Masz jakiś ciekawy pomysł, coś ci się nie podoba lub chciał byś coś zmienić? W tym dziale możesz możesz podzielić się z nami swoją opinią oraz zasugerować co według ciebie jest do poprawy.

Mody Opcjonalne

H3OTCD
[ G ]
[ G ] H3OTCD
Siema,
Dziś przychodzę z propozycją dodania 2 modów dodatkowych na serwery 1.7.10-based.
1. (L) Jukebox - Zapewne dużo osób lubi posłuchać muzyki, jednakże często może to też skutkować mniejszą wydajnością klienta, a nawet zawieszeniem się całego systemu. Ten mod pozwala uruchamiać muzykę podczas kiedy na spokojnie tworzymy maszyny. Link: https://www.curseforge.com/minecraft/mc-mods/mineamp/files/2298124
2. (L) TabbyChat - Często kiedy korzystamy z Chatu brakuje nam możliwości korzystania z oddzielnych wiadomości prywatnych dla innych użytkowników m.in. osób z którymi się często handlujemy. Ten mod umożliwia zrobienie takiego ekosystemu, dzięki czemu mamy całą komunikację uporządkowaną. (Opcjonalny Server-side)
Legenda:
(L) - Wykorzystuje Liteloader
dodano miesiąc temu
161
5
0
bananpopolsku
[ G ]
Eee po 1: można puszczać muzykę na telefonie po 2: istnieje komenda /msg
dodano miesiąc temu
DragonKnight
[ G ]
Muzykę można włączyć na spotify, który nie wymaga dużo zasobów :)
dodano miesiąc temu
H3OTCD
[ G ]
[ G ] H3OTCD
"Eee po 1: można puszczać muzykę na telefonie po 2: istnieje komenda /msg"
@bananpopolsku 1: Nie po to mi służy telefon 2: wiem, że instnieje, ale miałem na myśli, żeby mieć każdą rozmowę w odpowienim tabie.
"Muzykę można włączyć na spotify, który nie wymaga dużo zasobów :)"
@DragonKnight niektórzy nie mają spotify, ja nie posiadam ze względu braku możliwości ustawienia jakości muzyki powyżej 10kbps co jest niedopuszczalne. A takie odtwarzacze lubią jeść dużo Procesora, dzięki czemu traci się wydajność nawet do 80%.
dodano miesiąc temu
kaziu687
[ADM]
Jukebox jak dla mnie bez sensu, jeśli komputer uciągnął Minecrafta na modach to poradzi sobie rónież ze zwykłą empetrójką (w najgorszym wypadku instalacja foobara załatwi problem zamulonego systemu).

TabbyChat raczej nie będzie współpracował z pluginem obsługującym czat. Ewentualnie wymagałby jego wywalenia, co nie wchodzi w grę.
dodano miesiąc temu
H3OTCD
[ G ]
[ G ] H3OTCD
"TabbyChat raczej nie będzie współpracował z pluginem obsługującym czat. Ewentualnie wymagałby jego wywalenia, co nie wchodzi w grę."
@kaziu687 Tak jak mówiłem server-side jest całkowicie opcjonalny, po stronie clienta jest w 100% kompatybilny z FlowChatem, mało tego niektórzy administratorzy międzynarodowych serwerów lubują połączenie obu modów w celu udoskonalenia ekosystemu chatu.

"w najgorszym wypadku instalacja foobara załatwi problem zamulonego systemu"
Ty zwykle tylko z myślą o Windowsiarzach... Foobar jest tylko dla Windowsów, osoby z systemem GNU/Linux oraz MacOS nie mają takich programów, które to umożliwiają w miarę stabilnym czasie w postaci graficznej, ewentualnie jest mpd, ale jest przeznaczony dla zaawansowanych użytkowników systemu, którzy okiełznali terminal do takiego stopnia że korzystają z alternatywnych systemów graficznym (GNOME,KDE,LXDE,XFCE itp.) typu Tilling (i3-gaps, sway, bswpm)
dodano miesiąc temu