[Ważne] Aktualizacja regulaminu - przeczytaj, aby nie stracić cuboida

Witajcie, w dniu dzisiejszym nasz regulamin został zaktualizowany (rozdział drugi, punkt trzeci). Zmienione zostały warunki, w przypadku których... (czytaj dalej)

0    2.1 k Czytaj
Nowy sklep

Witajcie, od dzisiaj nasz serwerowy sklep IBC-Store jest dostępny w nowej odsłonie. W niedługim czasie IBC-Store będzie również dostępny za darmo dla każdego, kto chciałby założyć sklep dla swojego serwera Minecraft (i nie tylko). Zaktualizowaliśmy również nasz regulamin dotyczący anchorów - od dzisiaj ich przedłużenie jest możliwe wyłącznie za IC (ceny pozostały niezmienione). Zachęcamy do jego przetestowania, wszelkie sugestie mile widziane.

Zmiany związane z usunięciem ze sklepu niektórych przedmiotów:
* dodano komendę /rtp na serwerze technicznym
* dodano komendę /kit lootchest na serwerze technicznym
* przedłużono wszystkie aktywne Free Quarry Anchory o 10 dni

Wszystkie przedmioty możliwe do aktywacji w starej wersji IBC-Store za IC zostaną udostępnione na dniach w formie komend.

Dwie przerwy techniczne

Witajcie, dzisiaj w godzinach 16:30-18:00 nasze usługi (serwery oraz strona) mogą być niedostępne z powodu przerwy technicznej. Druga przerwa... (czytaj dalej)

0    2.5 k Czytaj
Keep-inventory

Witajcie, od jutra tymczasowo włączone keep-inventory zostanie wyłączone na wszystkich naszych serwerach. Oznacza to, że przedmioty będą... (czytaj dalej)

4    2.4 k Czytaj
Aktualizacja 04.13

Witajcie, w dzisiejszej aktualizacji:
* [Botania] Dodano ostrzeżenie przy kopaniu Terra Shattererem gdy jest na wyczerpaniu
*... (czytaj dalej)

2    1.6 k Czytaj
Nowe adresy naszych serwerów

Witajcie, od wczoraj nasze serwery są dostępne pod nieco innymi IP (nie wymagające wpisania portu). Osoby korzystające z naszego launchera... (czytaj dalej)

0    2.8 k Czytaj
Problemy techniczne

Witajcie, z powodu dzisiejszych problemów technicznych na wszystkich naszych serwerach włączyliśmy flagę keep-inventory. Tym samym ekwipunek... (czytaj dalej)

1    2.5 k Czytaj
Aktualizacja 03.30

Witajcie, w dzisiejszej aktualizacji zablokowany został przedmiot Big Pouch z modyfikacji Tiny Progressions z powodu błędu umożliwiającego... (czytaj dalej)

0    1.4 k Czytaj
Aktualizacja 03.26

Witajcie, w dzisiejszej aktualizacji udostępnione zostały stragany znane z serwera technicznego. Aby nabyć stragan należy wziąć udział w jego licytacji, więcej informacji o nich można znaleźć POD TYM LINKIEM.

Oprócz tego:
* usunięto problemy w niektórych questach uniemożliwiające ich ukończenie
* umożliwiono crafting Trade Wrench
* poprawiono kilka receptur craftingu

Aktualizacja 03.22

Witajcie, w dzisiejszej aktualizacji:
* rozwiązano problem z wyświetlaniem tłumaczeń z niektórych modyfikacji
* zablokowano... (czytaj dalej)

0    1.5 k Czytaj