Nowa edycja serwera Hi-Tech wystartowała

Witajcie, III edycja serwera Hi-Tech właśnie wystartowała! Wraz z nową edycją na serwer wprowadzona została masa poprawek oraz kilka nowości, poniżej ich lista:
* dodano modyfikację Immersive Petroleum
* dodano modyfikację Pam's Harvest Craft
* dodano modyfikację Peripheral Plus
* dodano modyfikację PlusTiC
* dodano modyfikację Tiny Progressions
* zaktualizowano modyfikację IndBuildCraft - Addon, dodano w nim przedmioty znane z serwera technicznego takie jak: Endoflame Boostery (wraz z różnymi rozmiarami Endoflame), Mana Infuser oraz Anchory
* modyfikacje zostały zaktualizowane do nowych wersji (około 30)
* dodano nowe questy
* rozwiązano problemy z działaniem wielu maszyn (Killer Joe, QuarryPlus i inne)
* zwiększono występowanie Burning Blossom
* zwiększono występowanie rud Black i White Hexorium
* dodano możliwość replikowania Sunnarium Part
* rozwiązano problem... (czytaj dalej)

Start III edycji serwera Hi-Tech

Witajcie, właśnie rozpoczęliśmy przerwę techniczną na serwerze Hi-Tech. Start nowej edycji planowany jest na godzinę 19:00.

0    2.6 k Czytaj
Koniec II edycji serwera Hi-Tech

Witajcie, w najbliższą sobotę wieczorem ruszamy z trzecią edycją serwera Hi-Tech! O wszelkich nowościach, nagrodach za poprzednią edycję,... (czytaj dalej)

2    1.4 k Czytaj
Reset mapy surowcowej oraz większa ilość Black Hexorium Ore

Witajcie, w najbliższą środę (2020.03.04) około godziny 20:00 przeprowadzony zostanie reset mapy surowcowej. Wraz z resetem mapa surowcowa... (czytaj dalej)

5    1.3 k Czytaj
Aktualizacja 02.27

Witajcie, w dniu dzisiejszym w związku z uruchomieniem HTTPS na naszej stronie zaktualizowana została modyfikacja IndBuildCraft - Skins

0    1.2 k Czytaj
Aktualizacja launchera i chat na Discordzie

Witajcie, dostępna jest nowa wersja naszego launchera. Problem z pobieraniem paczki na łączach mobilnych (LTE) został rozwiązany. Aktualizacja... (czytaj dalej)

0    3.8 k Czytaj
Nowe forum

Witajcie, od dzisiaj nasze forum dostępne w nieco odświeżonym wydaniu. Od teraz na forum zalogujecie się za pomocą tego samego konta, którego... (czytaj dalej)

2    3.5 k Czytaj
Black Friday w IBC-Store - PODWÓJNA premia do craftów

Witajcie, z okazji dzisiejszego czarnego piątku ogłaszamy promocję w IBC-Store. Premia podczas doładowania do jutra do godziny 16:00 będzie... (czytaj dalej)

0    3.5 k Czytaj
[Aktualizacja] 10.15

W dzisiejszej aktualizacji:
* usunięto problem z logowaniem na serwer zmuszający gracza do podwójnego dołączania do gry
*... (czytaj dalej)

2    1.8 k Czytaj
Nowy launcher dostępny

Witajcie, w naszym downloadzie został udostępniony nowy launcher. Problemy z uruchamianiem rozgrywki u niektórych graczy zostały usunięte, a cały launcher został kompletnie przebudowany. Aktualnie jest on dostępny w wersji testowej, prosimy o zgłaszanie ewentualnych błędów i problemów.

Po jego uruchomieniu zalecamy zmianę folderu, do którego będą pobierane paczki modów na wybrany aktualnie w starym launcherze (oszczędzi to czasu na pobieranie paczki od nowa). Aby to zrobić należy kliknąć w swój login w menu launchera.