Serwery znów dostępne

Witajcie, przerwa techniczna została zakończona. Nasze serwery są znów dostępne.

0    295 Czytaj
Nowy sklep

Witajcie, od dzisiaj nasz serwerowy sklep IBC-Store jest dostępny w nowej odsłonie. W niedługim czasie IBC-Store będzie również dostępny za darmo dla każdego, kto chciałby założyć sklep dla swojego serwera Minecraft (i nie tylko). Zaktualizowaliśmy również nasz regulamin dotyczący anchorów - od dzisiaj ich przedłużenie jest możliwe wyłącznie za IC (ceny pozostały niezmienione). Zachęcamy do jego przetestowania, wszelkie sugestie mile widziane.

Zmiany związane z usunięciem ze sklepu niektórych przedmiotów:
* dodano komendę /rtp na serwerze technicznym
* dodano komendę /kit lootchest na serwerze technicznym
* przedłużono wszystkie aktywne Free Quarry Anchory o 10 dni

Wszystkie przedmioty możliwe do aktywacji w starej wersji IBC-Store za IC zostaną udostępnione na dniach w formie komend.

Licytacje

Witajcie, licytacje straganów zostały uruchomione.

0    122 Czytaj
Dwie przerwy techniczne

Witajcie, dzisiaj w godzinach 16:30-18:00 nasze usługi (serwery oraz strona) mogą być niedostępne z powodu przerwy technicznej. Druga przerwa... (czytaj dalej)

0    324 Czytaj
Keep-inventory

Witajcie, od jutra tymczasowo włączone keep-inventory zostanie wyłączone na wszystkich naszych serwerach. Oznacza to, że przedmioty będą... (czytaj dalej)

4    342 Czytaj
Start V edycji serwera Sky

Witajcie, z lekkimi opóźnieniami (bywało gorzej :]) wystartowała V edycja naszego serwera Sky. Paczka została powiększona o modyfikację Carpenter's oraz Tree Growing Simulator. Oprócz tego silnik serwera został zaktualizowany, pozwoli to na uzyskanie większej wydajności w późniejszych etapach rozgrywki.

Z powodu błędu na nową edycję stany kont graczy (IC) zostały pomniejszone o 10%. Konta osób, które notorycznie wykorzystywały w/w błąd zostały wyzerowane - nie ma możliwości ubiegania się o zwrot.

Zwroty przyznawane po starcie edycji:
* przedłużamy aktywne rangi o 3 dni
* kity dla osób, które zakupiły dowolny pakiet VIP w ciągu 14 dni (dotyczy również przedłużonych rang) - zgłaszamy za pomocą /modreq kit do dnia 2020.05.10
* aktywne anchory można odebrać w panelu użytkownika (zakładka moje anchory)

Osoby, które mogą ubiegać się o zwrot kitu za rangę:... (czytaj dalej)

Koniec IV edycji serwera Sky

Witajcie, w najbliższy czwartek w godzinach porannych planowane jest zakończenie aktualnej IV edycji serwera Sky. O zmianach, zasadach przenosin... (czytaj dalej)

0    277 Czytaj
Nowe adresy naszych serwerów

Witajcie, od wczoraj nasze serwery są dostępne pod nieco innymi IP (nie wymagające wpisania portu). Osoby korzystające z naszego launchera... (czytaj dalej)

0    700 Czytaj
Problemy techniczne

Witajcie, z powodu dzisiejszych problemów technicznych na wszystkich naszych serwerach włączyliśmy flagę keep-inventory. Tym samym ekwipunek... (czytaj dalej)

1    486 Czytaj
Aktualizacja 03.21

Witajcie, ze względu na znaczne obciążenie wywoływane przez ogromne multibloki wprowadziliśmy kilka zmian w funkcjonowaniu niektórych z nich:
* znacznie ograniczono wydajność Capacitor Banków z EnderIO, aby ograniczyć ich wykorzystanie jako kabli
* utrudniono receptury craftingu powiązane z Capacitor Bankami
* zmniejszono limit wysokości reaktora z Big Reactors do 24 bloków
* zmniejszono limit wysokości turbiny z Big Reactors do 16 bloków