Regulaminy, informacje o aktualizacjach oraz inne oficjalne sprawy.

Aktualności
Informacje o nowościach oraz zmianach wprowadzanych na naszych serwerach.

469

Informacje
Forum zawiera informacje na temat naszych serwerów oraz panujących na nich zasadach.

27
8 miesięcy temu
Tutaj każdy może wypowiedzieć się na temat naszych serwerów.

Forum serwera Tech
Lista modów na serwerze technicznym jest dosyć duża, zostały one starannie dobrane, a ich recepturki odpowiednio zmienione aby przynieść maksimum zabawy i rozrywki na wiele godzin gry. To czy będziesz szalonym inżynierem czy sprawnym automatykiem zależy od Ciebie, ale wiedz ze na tym serwerze inaczej spojrzysz chociażby na słońce.

357

Forum serwera Sky
Serwer Sky oparty jest o modyfikację ExNihilo oraz mody techniczne - Mekanism, BuildCraft, IndustrialCraft, AppliedEnergistics 2, Big Reactors, ProjectRed, TConstruct. Gra na serwerze typu Skyblock jest ekstremalnie wymagająca, ale z pomocą zadań niezwykle komfortowa. Rozrywka odbywa się na rozbudowywanej na własną rękę wyspie.

96

Forum serwera Hard
IndBuildCraft - Hard to jedyny w Polsce serwer działający na ogromnej paczce GT New Horizons. Została ona dostosowana przez nas do działania na serwerze publicznym.

3
7 miesięcy temu

Forum serwera Hi-Tech
Paczka serwera Hi-Tech składa się z modyfikacji technicznych w najnowszych wersjach. Nasza ekipa na bieżąco usprawnia balans oraz pracuje nad dodaniem kolejnych modyfikacji. Nowe mechaniki jakie wprowadzają modyfikacje doskonale komponują się z nowościami jakie wprowadza wersja 1.12.2. Na serwerze dostępne są zadania, które wprowadzą każdego w świat minecrafta na modach.

42
4 miesięcy temu

Problemy z uruchomieniem gry
Tutaj można liczyć na pomoc w uruchomieniu klienta gry.

108

Propozycje, sugestie, pomysły
Masz jakiś ciekawy pomysł, coś ci się nie podoba lub chciał byś coś zmienić? W tym dziale możesz możesz podzielić się z nami swoją opinią oraz zasugerować co według ciebie jest do poprawy.

128

Skargi
W tym dziale można zgłaszać skargi odnośnie naruszeń regulaminu przez innych graczy.

64

Prośba o odbanowanie
Tutaj możesz postarać się o zniesienie blokady konta. Podania poza tą kategorią będą usuwane oraz nie będą rozpatrywane.

Sprawy niezwiązane z serwerem.

Poza grą
Wszystko co niezwiązane z pozostałymi działami.

12

Strefa śmiechu
Całkowicie luźny dział. Nie trzeba zachowywać szeroko pojętej powagi.

1

Kosz
W tej kategorii znajdują się usunięte tematy. Trafiają tu również prośby o unban umieszczone w nieprawidłowej kategorii.

205