[Aktualizacja] 28.11

W dzisiejszej aktualizacji:
* odblokowano przedmiot Soul Vial na wszystkich serwerach, na których jest dostępny
* odblokowano... (czytaj dalej)

3    1.1 k Czytaj
Black Friday w IBC-Store

Witajcie, z okazji czarnego piątku ogłaszamy promocję w IBC-Store. Wszystkie doładowania Craftów zostały powiększone o 10%! Osoby, które... (czytaj dalej)

0    986 Czytaj
Chwilowe problemy techniczne

Witajcie, w ciągu najbliższych 24 godzin mogą występować chwilowe problemy z połączeniem do naszych serwerów. W przypadku, dłuższych... (czytaj dalej)

0    1.3 k Czytaj
IndBuildCraft - Launcher 3.3.7

Witajcie, nowa wersja naszego launchera usuwa problem powodujący znaczne spadki FPS na niektórych sprzętach występujące po wczorajszej... (czytaj dalej)

0    1.1 k Czytaj
IndBuildCraft - Launcher 3.3.6 i nowa forma płatności

Witajcie, nasz launcher został dzisiaj zaktualizowany. Aktualizacja wprowadza wsparcie dla najnowszej wersji Minecraft 1.16.4 w związku z... (czytaj dalej)

0    963 Czytaj
Licytacje straganów dostępne

Witajcie, licytacje straganów zostały udostępnione.

Nowa edycja serwera Sky ruszyła!

Witajcie, właśnie wystartowała VI edycja naszego serwera Sky. Paczka została powiększona o modyfikację IC2 Nuclear Control. Na serwer wgrany został nasz zaktualizowany silnik gotowy na poprawki wprowadzone na serwerze Hard. Oznacza to, że niektóre zablokowane przedmioty zostaną niedługo odblokowane. Oprócz tego na serwerze pojawiły się nowe zadania do wykonania.

Zwroty przyznawane po starcie edycji:
* 90% IC zostało przeniesione na nową edycję (u osób, które dokonały aktywacji rangi lub IC w ciągu 30 dni przeniesiono 100%)
* przedłużamy aktywne rangi o 2 dni
* kity dla osób, które zakupiły dowolny pakiet VIP w ciągu 14 dni (dotyczy również przedłużonych rang) - zgłaszamy za pomocą /modreq kit do dnia 2020.12.01
* aktywne anchory można odebrać w panelu użytkownika (zakładka moje anchory)

Stragany zostaną uruchomione na początku następnego weekendu.

Osoby, które mogą... (czytaj dalej)

Nowa edycja na serwerze Sky

Witajcie, w najbliższy piątek (2020.11.06) planowana jest nowa edycja na serwerze Sky. Informacje o zmianach oraz przyznawanych zwrotach... (czytaj dalej)

0    721 Czytaj
Aktualizacja regulaminu i nowe godziny restartów

Witajcie, od dnia dzisiejszego na wszystkich naszych serwerach (poza serwerem Hard) automatyczne restarty będą wykonywane co 6 godzin (zamiast co 3... (czytaj dalej)

0    1.2 k Czytaj
[Aktualizacja] 10.16

Dzisiejsza aktualizacja wprowadza mniejsze i większe zmiany na wszystkich serwerach. Zmiany wprowadzone na wszystkich serwerach:
* z powodu... (czytaj dalej)

2    1.2 k Czytaj