Black Friday w IBC-Store

Witajcie, z okazji czarnego piątku ogłaszamy promocję w IBC-Store. Wszystkie doładowania Craftów zostały powiększone o 10%! Osoby, które... (czytaj dalej)

0    735 Czytaj
Chwilowe problemy techniczne

Witajcie, w ciągu najbliższych 24 godzin mogą występować chwilowe problemy z połączeniem do naszych serwerów. W przypadku, dłuższych... (czytaj dalej)

0    1.1 k Czytaj
IndBuildCraft - Launcher 3.3.7

Witajcie, nowa wersja naszego launchera usuwa problem powodujący znaczne spadki FPS na niektórych sprzętach występujące po wczorajszej... (czytaj dalej)

0    763 Czytaj
IndBuildCraft - Launcher 3.3.6 i nowa forma płatności

Witajcie, nasz launcher został dzisiaj zaktualizowany. Aktualizacja wprowadza wsparcie dla najnowszej wersji Minecraft 1.16.4 w związku z... (czytaj dalej)

0    700 Czytaj
Licytacje straganów dostępne

Witajcie, licytacje straganów zostały udostępnione.

Nowa edycja serwera Sky ruszyła!

Witajcie, właśnie wystartowała VI edycja naszego serwera Sky. Paczka została powiększona o modyfikację IC2 Nuclear Control. Na serwer wgrany został nasz zaktualizowany silnik gotowy na poprawki wprowadzone na serwerze Hard. Oznacza to, że niektóre zablokowane przedmioty zostaną niedługo odblokowane. Oprócz tego na serwerze pojawiły się nowe zadania do wykonania.

Zwroty przyznawane po starcie edycji:
* 90% IC zostało przeniesione na nową edycję (u osób, które dokonały aktywacji rangi lub IC w ciągu 30 dni przeniesiono 100%)
* przedłużamy aktywne rangi o 2 dni
* kity dla osób, które zakupiły dowolny pakiet VIP w ciągu 14 dni (dotyczy również przedłużonych rang) - zgłaszamy za pomocą /modreq kit do dnia 2020.12.01
* aktywne anchory można odebrać w panelu użytkownika (zakładka moje anchory)

Stragany zostaną uruchomione na początku następnego weekendu.

Osoby, które mogą... (czytaj dalej)

Nowa edycja na serwerze Sky

Witajcie, w najbliższy piątek (2020.11.06) planowana jest nowa edycja na serwerze Sky. Informacje o zmianach oraz przyznawanych zwrotach... (czytaj dalej)

0    555 Czytaj
Aktualizacja regulaminu i nowe godziny restartów

Witajcie, od dnia dzisiejszego na wszystkich naszych serwerach (poza serwerem Hard) automatyczne restarty będą wykonywane co 6 godzin (zamiast co 3... (czytaj dalej)

0    859 Czytaj
[Aktualizacja] 10.16

Dzisiejsza aktualizacja wprowadza mniejsze i większe zmiany na wszystkich serwerach. Zmiany wprowadzone na wszystkich serwerach:
* z powodu... (czytaj dalej)

2    992 Czytaj
Serwer Hard - GT New Horizons dostępny dla wszystkich

Witajcie, dostęp do serwera Hard został odblokowany dla wszystkich graczy. Oznacza to, że każdy gracz może do niego dołączyć niezależnie od ilości spędzonych godzin na naszych serwerach.

Więcej informacji jak dołączyć do gry na serwerze Hard można znaleźć tutaj:
Jak dołączyć do gry na serwerze Hard?

Przy okazji odblokowania dostępu do serwera nasz spawn został delikatnie odświeżony.

Dodatkowo wprowadzone zostały następujące zmiany na serwerze Hard:
* wydłużono czas ochrony przed PvP dla nowych graczy do 25 godzin rozgrywki
* uderzenie pioruna nie powoduje teraz usuwania przedmiotów w miejscu uderzenia
* uruchomiono automatyczny reset dla map: Surowcowa, Nether, The End - będzie on uruchamiany nieco inaczej niż na pozostałych serwerach. Reset w/w map będzie wykonywany 1. oraz 15. dnia miesiąca o godzinie 12:00