Keep-inventory

Witajcie, od jutra tymczasowo włączone keep-inventory zostanie wyłączone na wszystkich naszych serwerach. Oznacza to, że przedmioty będą... (czytaj dalej)

4    2.2 k Czytaj
Start V edycji serwera Sky

Witajcie, z lekkimi opóźnieniami (bywało gorzej :]) wystartowała V edycja naszego serwera Sky. Paczka została powiększona o modyfikację Carpenter's oraz Tree Growing Simulator. Oprócz tego silnik serwera został zaktualizowany, pozwoli to na uzyskanie większej wydajności w późniejszych etapach rozgrywki.

Z powodu błędu na nową edycję stany kont graczy (IC) zostały pomniejszone o 10%. Konta osób, które notorycznie wykorzystywały w/w błąd zostały wyzerowane - nie ma możliwości ubiegania się o zwrot.

Zwroty przyznawane po starcie edycji:
* przedłużamy aktywne rangi o 3 dni
* kity dla osób, które zakupiły dowolny pakiet VIP w ciągu 14 dni (dotyczy również przedłużonych rang) - zgłaszamy za pomocą /modreq kit do dnia 2020.05.10
* aktywne anchory można odebrać w panelu użytkownika (zakładka moje anchory)

Stragany zostaną uruchomione na początku następnego tygodnia.

Koniec IV edycji serwera Sky

Witajcie, w najbliższy czwartek w godzinach porannych planowane jest zakończenie aktualnej IV edycji serwera Sky. O zmianach, zasadach przenosin... (czytaj dalej)

0    1.3 k Czytaj
Nowe adresy naszych serwerów

Witajcie, od wczoraj nasze serwery są dostępne pod nieco innymi IP (nie wymagające wpisania portu). Osoby korzystające z naszego launchera... (czytaj dalej)

0    2.5 k Czytaj
Problemy techniczne

Witajcie, z powodu dzisiejszych problemów technicznych na wszystkich naszych serwerach włączyliśmy flagę keep-inventory. Tym samym ekwipunek... (czytaj dalej)

1    2.2 k Czytaj
Aktualizacja 03.21

Witajcie, ze względu na znaczne obciążenie wywoływane przez ogromne multibloki wprowadziliśmy kilka zmian w funkcjonowaniu niektórych z nich:
* znacznie ograniczono wydajność Capacitor Banków z EnderIO, aby ograniczyć ich wykorzystanie jako kabli
* utrudniono receptury craftingu powiązane z Capacitor Bankami
* zmniejszono limit wysokości reaktora z Big Reactors do 24 bloków
* zmniejszono limit wysokości turbiny z Big Reactors do 16 bloków

Start III edycji serwera Hi-Tech

Witajcie, właśnie rozpoczęliśmy przerwę techniczną na serwerze Hi-Tech. Start nowej edycji planowany jest na godzinę 19:00.

0    2.6 k Czytaj
Aktualizacja 02.27

Witajcie, w dniu dzisiejszym w związku z uruchomieniem HTTPS na naszej stronie zaktualizowane zostały modyfikacje:
* IndBuildCraft - Core... (czytaj dalej)

0    1.2 k Czytaj
Aktualizacja launchera i chat na Discordzie

Witajcie, dostępna jest nowa wersja naszego launchera. Problem z pobieraniem paczki na łączach mobilnych (LTE) został rozwiązany. Aktualizacja... (czytaj dalej)

0    3.8 k Czytaj
Nowe forum

Witajcie, od dzisiaj nasze forum dostępne w nieco odświeżonym wydaniu. Od teraz na forum zalogujecie się za pomocą tego samego konta, którego... (czytaj dalej)

2    3.5 k Czytaj