Rekrutacja

Autor: kaziu687 Opublikowano: 2020-07-20 23:07:15

Witajcie, w najbliższym czasie planujemy uruchomienie dwóch nowych serwerów: IndBuildCraft Hard (na paczce GT New Horizons) oraz IndBuildCraft Classic (survival bez modów). W związku z tym ogłaszamy nabór na stanowisko Helpera.

Czym zajmuje się Helper? Osoby z tą rangą zajmują się udzielaniem pomocy graczom na miarę możliwości jakie daje ranga. Najczęściej zajmują się odpowiadaniem na pytania oraz rozpatrują modreq. Ranga ta jest przyznawana na wszystkie nasze serwery, warto jednak zaznaczyć jakimi serwerami chcesz się zajmować.

Czy to oznacza, że muszę doskonale znać wszystkie mody, pluginy oraz historię serwera? Nie, przede wszystkim pod uwagę będziemy brali:
● dotychczasowe zaangażowanie w pomoc oraz podejście do innych graczy
● kulturę wypowiedzi i zachowanie gracza
● historię konta (nie oznacza to wymogu braku jakiejkolwiek blokady konta w historii)
● czas spędzony na naszych serwerach w ostatnim czasie

Co daje ranga Helper? Ranga ta posiada uprawnienia dostępne dla rangi E-Vip oraz kilka dodatkowych uprawnień związanych z moderacją (modreq, mute, bany) i wielu innych narzędzi ułatwiających administrację serwerem. Helper to ranga, która nie posiada uprawnień ingerujących w rozgrywkę (creative, give itd.) tym samym będąc helperem możesz kontynuować grę na dotychczasowych zasadach.

Czego wymagamy?
● minimum 16 lat
● mikrofon (chociażby od czasu do czasu)
● przede wszystkim aktywności przynajmniej kilka razy w tygodniu
● braku spamu związanego z rekrutacją - w obecnym naborze każdy ma jedną szansę. Wyniki rekrutacji zostaną ujawnione tak jak w przypadku nowych edycji naszych serwerów - w ogólnodostępnym artykule
● minimum 50 godzin online na naszych serwerach

Jak będzie przebiegać rekrutacja?
● zgłoszenia osób chętnych do udziału w rekrutacji będą przyjmowane w wyznaczonym do tego dziale na forum LINK (podania będą zamykane, aby uniknąć niepotrzebnych odpowiedzi w tematach)
● w następnym kroku na naszej stronie zostanie opublikowany artykuł z listą osób, których podania zostały zaakceptowane do następnego etapu od tego momentu nowe zgłoszenia nie będą przyjmowane. Osoby te zostaną zaproszone na tymczasowy serwer Discord - będzie potrzebny mikrofon
● wyniki rekrutacji zostaną udostępnione w artykule na naszej stronie

Informacje jakie muszą znaleźć się w Twoim zgłoszeniu (krótko, zwięźle i na temat):

● Nick na Discord:
● Wiek:
● Serwer(y), na którym chcesz pomagać:
● Jak dużo czasu możesz przeznaczyć na pomoc (orientacyjnie):
● Kilka zdań o sobie

W zgłoszeniu nie należy umieszczać swoich danych osobowych - na czas rekrutacji będzie ono dostępne publicznie dla każdego użytkownika odwiedzającego nasze forum.

Wyświetlenia: 2307Dodawanie komentarzy zostało wyłączone