Masz jakiś ciekawy pomysł, coś ci się nie podoba lub chciał byś coś zmienić? W tym dziale możesz możesz podzielić się z nami swoją opinią oraz zasugerować co według ciebie jest do poprawy.

Zamysł na eventy dla serwerów

milko1337
[ H ]
Witam chciałbym przedstawić propozycję budowy eventów na każdym z serwerów. Eventy odbywały by się np. co piętek o 17.Plany odnośnie serwerów:

Sky: Na sky powstały już 2 eventy jest to labirynt i parkur w planach jeszcze 2 eventy.

Tech: Na technicznym powstały by eventy jakie jak parkur,labirynt,wyścig z przeszkodami może dropery lub eventy losowe takie jak znikające liście.

Hi-Tech: Tutaj powstały by eventy podobne do servera technicznego jednak z naciskiem na event tak/nie skupiający się na wiedzy graczy odnośnie modów serwerowych.

Hard: Tutaj również powstanie event tak/nie z pytaniami odnośnie age które są odblokowane przez najlepszą ekipę z serwera (czyli jak jakaś ekipa odblokuje age 7 to pytania będą z age od 0-7 z opóźnieniem 1-2 tygodnie od odblokowania go) Innymi eventami będą parkury,labirynt,wyścigi, oraz eventy losowe przykładem może być skakanie po znikających liściach kto ostatni spadnie wygrywa.

Nagrody na poszczególnych serwerach

Sky

Tech

Hi-tech

Hard

Informacje o nagrodach będą dopisywane do tematu wraz z postawieniem eventów na danym serwerze

Plany na pierwszy większy event:
Odbywał by się na wersji minecraft 1.16. Będzie to event w postaci szukania znajdziek oraz ucieczka przed szukającymi. Mapka eventowa będzie miała powierzchnie około 2000x2000 kratek na których będzie ukryte 128 znajdziek. Czas na ich odnalezienie to 20 min. Po tym czasie 3 osoby z największą ilością znajdziek zajmą kolejno 1 2 i 3 miejsce.

Nagrody:
Nagrodami będą najprawdopodobniej rangi i crafty na wybranym przez gracza serwerze. Dodatkowo gracze z pierwszej dziesiątki pod względem ilości łupów otrzymają specjalny unikalny baner.

Zapraszam do komentowania i pisania swoich propozycji odnośnie nagród i eventów.
dodano 29 dni temu
326
2
0
pirio_nic
[ G ]
Dla mnie fajny pomysł
dodano 29 dni temu
xmartynixx
[E-V]
Jak dla mnie pomysł bezsensu
dodano 28 dni temu