Serwer Sky oparty jest o modyfikację ExNihilo oraz mody techniczne - Mekanism, BuildCraft, IndustrialCraft, AppliedEnergistics 2, Big Reactors, ProjectRed, TConstruct. Gra na serwerze typu Skyblock jest ekstremalnie wymagająca, ale z pomocą zadań niezwykle komfortowa. Rozrywka odbywa się na rozbudowywanej na własną rękę wyspie.

Zniknięcie beczki z exp

The_Quaero
[ G ]
Udało mi się uzyskać niezbędne surowce do stworzenia bedrockium druma. Po stworzeniu przelałem do niego expa ze zbiornika i postawiłem w pobliżu miejsca zaznaczonym świeczką przed windą. W beczce znajdowało się ponad 1 mln expa. Tego samego dnia wróciłem na serwer i okazało się, że beczki już nie ma. Załączam screenshota z widocznym blokiem działki. Beczkę mogę wykonać ponownie ale expa zbierałem od początku gry tutaj.

https://ibb.co/BBvR9Cq

Podobne rzeczy działy się na techu na poprzedniej wersji kiedy znikały nam solary albo pół reaktora (Kacper080 zgłaszał oba przypadki bo budowaliśmy się na jego działce). Teraz gram sam, więc nie ma mowy o kradzieży przez jednego z graczy, a sam bym takiego problemu nie robił.
dodano 28 dni temu
76
1
0
The_Quaero
[ G ]
Co jest dziwne bo najpierw zrobiłem beczkę a potem usunąłem zbiornik, a z tego co widzę w systemie to części składowych zbiornika po rozbiórce nie ma, a beczka czeka na wytworzenie (liczba diamentów na sztabki mniej więcej zgadza się z liczbą sprzed wytworzenia beczki)

Jakby auto zapis źle zapisał działkę albo coś.
dodano 28 dni temu