W tym dziale można zgłaszać skargi odnośnie naruszeń regulaminu przez innych graczy.

Skarga na xmartynixx

peter117
[ G ]
Witam serdecznie. Mimo iż nie chciałem z początku pisać tej skargi. Ale widać jestem zmuszony widząc kolejne oszczerstwo na mój temat.
Chciałbym zaznaczyć również że skarga dotyczy zachowania nie tyle wobec mojej osoby ale również związana jest z obrażaniem osoby z którą jestem na działce na serwerze Hard.

Ja, jak i milko1337 (Helper) obgadywani wręcz w ohydny sposób przez wyżej wymienionego gracza (xmartynixx). Wielokrotnie zostaliśmy oskarżani o rzecz będącą na Techu a dokładniej o posiadanie "sklonowanych" itemów osoby która dała itemy te przed tym jak została z banowana. Dokładniej Quantum Solar. Sami czy to ja czy to milko1337 nie dopuszczaliśmy się świadomych klonowań itemów (Nieświadome to w sumie spowodowane bugami AE co zostało zgłoszone administracji).
Zostałem również pomówiony o to że obrażam graczy. Raz jedyny raz jakich obraz się dopuściłem wobec graczy to było do gracza MrNiedzwiećPL. Którego obraziłem wulgaryzmami a zarazem dostałem bana na bodajże 3 dni. Nie obraziłem nikogo więcej, co do prowokacji bo tu też chciałbym się odnieść bardziej powiedziałbym że xmartynixx prowokuje sama. A nawet obraża bez zdania racji. Szczerze mówiąc nawet pamiętam jak wyżej wymieniona sama była bardzo zdenerwowana na fakt że milko1337 dostał helpera. Według niej nie zasłużenie. Mimo że był on wybrany uczciwie przez Administrację w procesie rekrutacji na Helpera.

Oczywiście jeżeli jakąś osobę obraziłem a o tym nie wiedziałem bardzo przepraszam. Z tym że żadnymi wulgaryzmami się do nikogo nie kierowałem.

Przechodząc do meritum sprawy. Wnioskuję o ukaranie gracza xmartynixx za kłamstwa, rozpowszechnianie plotek, nagabywanie graczy, pisanie na czacie oszczerstw publicznie.
Nie wnikam jak aczkolwiek proszę o rozpatrzenie mojej skargi.

Proszę również o oczyszczenie mojego dobrego imienia z oszczerstw tak zwanego wyzywania graczy.
dodano 3 miesięcy temu
241
2
0
Shadowboy_69
[ G ]
Witam z racj że też wiem cos co xmartynixx zrobiła to np: kłamstwo na rekrutacj na helpera z wiekiem ze ma "16 lat" a nie ma.
I z mojej strony to było takie dyskryminowanie mnie podpisuje sie do skargi petera UwU
Pozdrawiam.
dodano 3 miesięcy temu
kaziu687
[ADM]
W przeciągu tygodnia w historii czatu nie zauważyłem nic co mogłoby podchodzić pod obrazę innych graczy przez petera. Co do reszty tematu, polecam wyjaśniać tego typu sprawy w wiadomościach prywatnych.
dodano 3 miesięcy temu