Masz jakiś ciekawy pomysł, coś ci się nie podoba lub chciał byś coś zmienić? W tym dziale możesz możesz podzielić się z nami swoją opinią oraz zasugerować co według ciebie jest do poprawy.

Barrel controller

The_Quaero
[ G ]
Proponuję wprowadzić blok, kontroler dla barreli.

Zamiast używać powiedzmy 16 barreli, a wraz z nimi 16 storage bus'ów do AE podłączyć je do kontrolera, a jego jednym przewodem do sieci AE. Coś na zasadzie "Drawer Controller" z Storage Drawers Mod.

Zmniejszyłoby to liczbę przewodów niezbędnych do korzystania z beczek i poprawiło wizualną estetykę działki. Nie wiem, jak przewody z AE mają się do "produkcji" opóźnień na serwerze, ale na pewno zmniejszyłoby to rozmiary systemu AE pojedynczych graczy.

Podsumowując
-kontroler będzie działał na ograniczoną liczbę beczek (proponuję 16 sztuk), przy większej ilości przestaje działać,
-klikając na niego prawym (prawy + shift) opróżnia nam ekwipunek przenosząc przedmioty w odpowiednie miejsca w beczkach (jeśli jest miejsce lub taki przedmiot już się w nich znajduje),
-kontroler może znajdować się w dowolnym miejscu pod warunkiem, że "styka się" przynajmniej jedną krawędzią z beczkami,
- ze względu na ułatwione możliwości przechowywania proponuję użyć w recepturze przynajmniej jednego black hexorium ore (dotąd gracze zamieniali je od razu na kryształ zwykły lub przepalony).
dodano 14 dni temu
46
0
0