Masz jakiś ciekawy pomysł, coś ci się nie podoba lub chciał byś coś zmienić? W tym dziale możesz możesz podzielić się z nami swoją opinią oraz zasugerować co według ciebie jest do poprawy.

Serwer Przygodowy

xmartynixx
[ G ]
Witam.
Moje propozycja to stworzenie serwera typowo przygodowego. Wiele osób przegrało już dość dużo czasu na techu i jak sądzę przez to powstał też hard lecz nie każdy ma odpowiedni sprzęt który to uciągnie. Słyszałam opinię od wielu osób które chętnie pograły by na serwerze przygodowym/magicznym. A więc sądzę że stworzenie takie serwera to byłby dobry pomysł.
dodano 21 dni temu
139
9
0
bananpopolsku
[ G ]
Można by było dać np orespawn dla fanów bohaterów to project super human jakieś dungeony itp
dodano 21 dni temu
Melcioks
[E-V]
Uważam, że jest to świetny pomysł.
dodano 20 dni temu
Shadowboy_69
[ G ]
Neh takie troche
dodano 20 dni temu
tensamalex
[ G ]
Moim zdaniem jest to mega dobry pomysł ponieważ nie znam żadnego serwera, który wgl wygląda jak IBC i napewno serwer przygodowa magiczny zyskał by pełno nowych graczy jeżeli został by on tak samo zrobiony jak jest teraz tech , hi-tech, sky i hard. Tylko czy wtedy nasz ukochany serwer techniczny nie stracił by tego czegoś? Ostateczna decyzja należy do twórców. Jeżeli takowa opcja albo raczej takowy serwer miałby być stworzony ja jak najbardziej jestem na tak.
dodano 20 dni temu
xmartynixx
[ G ]
Dużo osób chce pograć na modach ale niekoniecznie technicznych. Znam całkiem sporo osób które pograłby właśnie na takiej paczce przygodowej.
dodano 20 dni temu
bananpopolsku
[ G ]
Na tej paczce jakby był tinkers to mogły być kusze odblokowane bo nie oszukując są to najlepsze bronię z tinkera
dodano 20 dni temu
xmartynixx
[ G ]
Racja. Ogólnie myślę że im więcej osób wyrazi tutaj swoją opinię na ten temat to może wezmą go pod uwagę 😅
dodano 20 dni temu
sosna_debowa
[ G ]
co sądzicie o paczce RLCraft czy coś bardziej normalnego ?
dodano 20 dni temu
kaziu687
[ADM]
Mamy w planach (nie ustalone czy w bliższych czy w dalszych) uruchomienie takiego serwera. Linki do paczek przygodowych wartych według Was uwagi mile widziane.
dodano wczoraj