Tutaj możesz postarać się o zniesienie blokady konta. Podania poza tą kategorią będą usuwane oraz nie będą rozpatrywane.

ban za multi konto

Koxek101
[E-V]
mogę proszę dostać ub za 1 mieś albo 2 zabierzcie mi całe ic bo tylko to mam z multikont chciałem mieć quantum solara i przesadziłem totalnie było to nie umyślne i chciał bym przeprościć wszystkich którym chciałem zepsuć rozgrywkę przez psucie ekonomii servera błagam chciałbym pograć u was na techu bardzo mi sie podobało i jeszcze raz przepraszam że zachowałem sie jak największy debil
dodano 6 dni temu
81
4
0
Karynka123
[ G ]
:)
dodano 6 dni temu
Koxek101
[E-V]
moge zapłacić prosze tylko unban ile mam zapłacić
dodano 6 dni temu
DziZaS
[ G ]
[ G ] DziZaS
ty to odbierałeś ic na targu, a jak ktoś poruszył temat że ktoś multi konta tworzy, to udawałeś greka
dodano 6 dni temu
Goldeen
[E-V]
[E-V] Goldeen
Koxek, ile razy jeszcze napiszesz temat o unbana?

Dostałeś bana - słusznego - za multikonto, które wedle Regulaminu jest zabronione. W dodatku przyznałeś się do celowego robienia multikonta, aby otrzymać nagrody z zadań.

"
3) Rozgrywka na naszych serwerach jest dozwolona tylko za pomocą jednego konta użytkownika na jednym adresie IP lub komputerze - zabronione jest wykorzystywanie multikont.
c) w przypadku wykorzystywania multikont do omijania ograniczeń (np. do rozgrywki podczas czasowej blokady konta) prośby o umożliwienie rozgrywki na nowym koncie będą odrzucane.
"

Multikonto do takich celów może być traktowane, jako omijanie ograniczeń.
dodano 6 dni temu