W tej kategorii znajdują się usunięte tematy. Trafiają tu również prośby o unban umieszczone w nieprawidłowej kategorii.

Ban Hammer.

TheWolfik98
[E-V]
Cześć, cześć... z dniem wczorajszym tj. 31 marca 2021 roku zostałem permamentnie zbanowany za cheaty. Przedwczoraj tj. 30 marca 2021 roku zgłosiłem dwa błędy które umożliwiały kopiowanie/grief, napisałem osobie do której to zgłosiłem że poszukam jeszcze pare. Odpaliłem exploit do minecrafta którego używałem 2 lata temu jeszcze przed pierwszym permem, aby zobaczyć czy wszystko zostało zablokowane i miałem zamiar zgłosić jak coś by jeszcze działało. Włączyłem i po 5 minutach testowania oczywiście nieszkodliwie dla innych graczy dostałem bana za cheaty. Faktycznie nie myliłem się jeszcze pare rzeczy ważnych nie jest zablokowane chciałem je już przekazywać lecz niestety nie zdążyłem. Kaziu w momencie gdy informuje Cię że będę szukał a ty nie mówisz czegoś typu "Nie.", "Testuj tylko na SP" odpowiedziałeś "Dzięki, obadamy jutro i damy znać". Ogólnie to że nie dostałem negującej wiadomości od Ciebie postanowiłem sprawdzić tak jak pisałem wcześniej nie myliłem się jest pare niezablokowanych rzeczy. Prosiłbym o rozpatrzenie mojego podania oraz liczę na wyrozumiałość ze strony administracji.

Dzięki i miłego wieczorku/dnia. <3
dodano 10 dni temu
68
2
0
TheWolfik98
[E-V]
I raczej w momencie gdybym miał grać na cheatach jak napisane jest w banie raczej bym nie spędził na serwerze przez 4 dni 31 godzin gry.... a już wogóle nie mówiąc o wydawaniu pieniędzy na serwer na którym miałbym cheatować.... Bezsens

Pozderki
dodano 10 dni temu
kaziu687
[ADM]
Nie wnikamy po co ktoś wgrywa zabronione oprogramowanie - regulamin jasno mówi, że dołączanie z nim do gry jest zabronione i nie ma od tego wyjątków. Swoją drogą zły dział.
dodano 9 dni temu