Masz jakiś ciekawy pomysł, coś ci się nie podoba lub chciał byś coś zmienić? W tym dziale możesz możesz podzielić się z nami swoją opinią oraz zasugerować co według ciebie jest do poprawy.

Periodyczność edycji

SebQ
[ G ]
[ G ] SebQ
Hej,

zrobiłem małe obeznanie dot. informacji na temat zakończenia edycji i rozpoczęcia nowej. Informacje były rozbieżne więc zacząłem szukać czegoś tu na stronie/forum ale takowych informacji nie znalazłem.
Nie wiem czy jest to celowy zabieg ( wiadoma rzecz), czy też nie, ale taka dezinformacja demotywuje bo nie wiadomo czy jest sens inwestować w daną edycję czy wstrzymać się do kolejnej. A może da się skrócić edycję w sytuacjach braku wymaganego online tuż na np dwa tygodnie przed zakończeniem?
dodano miesiąc temu
217
4
0
SebQ
[ G ]
[ G ] SebQ
Hallo admin, mod ? Ktoś jest w stanie dać klarowne informacje "od do" dla wszystkich serwerów czy nie ?
dodano miesiąc temu
kaziu687
[ADM]
Nie
dodano miesiąc temu
Konisz
[ H ]
[ H ] Konisz
Nie mamy odgórnie zaplanowanych dat początku i końcu edycji dla każdego serwera. Jedynym wyjątkiem jest tu Hard który nie będzie miał kolejnych edycji(chyba, że aktualizacja będzie na tyle modyfikować gameplay - ale taka informacja pojawi się adekwatnie wcześniej). Nie ma potrzeby pytania co chwilę ''kiedy nowa edycja'' - na forum oraz na discordzie pojawi się stosowna informacja o planowanej nowej edycji.
dodano miesiąc temu
SebQ
[ G ]
[ G ] SebQ
@Konisz dokładnie o to mi chodzi, informacja dot. końca edycji zniweluje takie pytania. Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Zignoruję natomiast tą w poście powyżej Twojej...
dodano miesiąc temu