[Aktualizacja] 04.03

W dniu dzisiejszym zaktualizowaliśmy modyfikację IndBuildCraft - Core. Poprawiona została integracja z discordem. Aktualizacja dotyczy wszystkich... (czytaj dalej)

0    645 Czytaj
Aktualizacja 04.01 - Cave Update

Witajcie, w dzisiejszej aktualizacji udostępniamy Wam nasz serwer techniczny w zupełnie nowej odsłonie. Dzięki naszym znajomościom uzyskaliśmy dostęp do wstępnej wersji Minecraft Forge 1.17 - Cave Update. Dorzuciliśmy do tego pokaźną ilość autorskich modyfikacji technicznych.

Jako, że paczka serwerowa działa na bardzo wczesnej wersji beta nie jest ona dostępna na naszym launcherze. Poniżej dostępny jest jednak link do pobrania paczki:
Kliknij, aby pobrać IndBuildCraft - CaveUpdated-Tech-1.17

Zapraszamy!

Współpraca z Techblock.pl

Witajcie, w dniu dzisiejszym rozpoczynamy współpracę z właścicielami sieci serwerów Techblock.pl - Kennarem oraz Safemodem. IndBuildCraft.pl... (czytaj dalej)

5    5 k Czytaj
Konkurs wielkanocny

Witajcie, nasz Helper - milko1337 organizuje konkurs Wielkanocny na serwerach Sky, Tech, Hi-Tech oraz Hard.

W konkursie oceniane... (czytaj dalej)

0    1.8 k Czytaj
[Aktualizacja] 02.18

Witajcie, problem powodujący kilkusekundowy lag podczas stawiania lub niszczenia cuboidów został rozwiązany. Dodatkowo od dzisiaj żaden cuboid... (czytaj dalej)

0    564 Czytaj
[Aktualizacja] 11.02

W dzisiejszej aktualizacji zablokowany został przedmiot Void Chest z modyfikacji Hardcore Ender Expansion z powodu problemów jakie wywołuje.

0    467 Czytaj
[Aktualizacja] 01.29

Witajcie, w dzisiejszej aktualizacji w dużej części usunięto problem pozwalający na konfigurowanie bloków z modyfikacji EnderIO, do których... (czytaj dalej)

0    939 Czytaj
[Aktualizacja] 01.26

W dzisiejszej aktualizacji wyłączono możliwość ustawienia Tesseractów z modyfikacji Thermal Expansion na tryb send+receive z powodu nadmiernego... (czytaj dalej)

0    476 Czytaj
Przerwa techniczna

Witajcie, w najbliższą sobotę (2021.01.23) o godzinie 17:00 planowana jest przerwa techniczna. Potrwa ona około godziny.

0    696 Czytaj
[Aktualizacja] 01.13

W dzisiejszej aktualizacji usunięto problem powodujący ostatnie crashe serwera.

0    521 Czytaj