[Aktualizacja] 04.01.2015

W dniu dzisiejszym na serwerze zaktualizowana została lista zablokowanych przedmiotów (dostępna w dziale informacje). Pojawiły się na niej... (czytaj dalej)

0    3 k Czytaj
Nowe monety i przedmioty cuboidowe

Witajcie, aby ułatwić sprzedawanie droższych przedmiotów w trade-o-matach dodaliśmy do naszej paczki moda, który dodaje 3 nowe monety (Copper, Gold i Diamond Credit). Wartość nowych monet:

Copper Credit (wartość: 1/8 Industrial Credit)
Industrial Credit (podstawowa moneta)
Gold Credit (wartość: 8 Industrial Credit)
Diamond Credit (wartość: 64 Industrial Credit)

Aby umożliwić normalne korzystanie z bloków rud dodaliśmy również bloki cuboidowe. Są one dostępne po staremu, czyli np. przy użyciu komendy /kit cuboid_gracz

Cuboidy utworzone wcześniej nie zostały usunięte i nie ma potrzeby ponownego ich tworzenia.

Na prośbę graczy do IBC Store dodano opcję zakupu craftów przelewami za 20zł i 75zł.

Restart mapy Surowcowej

Witajcie dzisiaj w godzinach 22-23 odbędzie się restart mapy surowcowej. Do tego czasu prosimy wszystkich o zabranie wszelkich przedmiotów... (czytaj dalej)

2    3 k Czytaj
Błąd Trade-o-matów

Witajcie, w urządzeniu trade-o-mat odkryty został błąd, dzięki któremu możecie stracić sprzedawane przedmioty bez otrzymania zapłaty. Aby... (czytaj dalej)

2    4.5 k Czytaj
Wesołych świąt

Życzymy Wam zdrowych i pogodnych
Świąt Bożego Narodzenia.
Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych
napełni Wasze serca... (czytaj dalej)

0    2.8 k Czytaj
Anchory znów w IBC Store

Witajcie, World Anchor oraz Personal Anchor znów są dostępne w IBC Store. Ich cena jest teraz zależna od ich ilości na serwerze (każdy kolejny... (czytaj dalej)

0    2.8 k Czytaj
PaySafeCard - dodany

Witajcie, wielu z was prosiło o dodanie opcji płatności za pomocą PaySafeCard. W dniu dzisiejszym została ona oficjalnie dodana. W niedługim... (czytaj dalej)

0    2.7 k Czytaj
Kity z zakupionych rang

Witajcie, mamy problem z przyznaniem kitów i anchorów do enderchestów osób, które jeszcze się nie logowały na nowej edycji. Prosimy zgłaszać... (czytaj dalej)

1    3.1 k Czytaj
Edycja nr 10 - Startujemy!

Witajcie, edycję nr 10 oficjalnie uważam za otwartą. Nasza paczka jest dostępna w naszym launcherze (dla osób które mają problem z launcherem... (czytaj dalej)

12    5.5 k Czytaj
Nowa edycja

Zgodnie z wcześniejszą informacją - dziewiąta edycja technicznego serwera IndBuildCraft zostaje zakończona. Serwer techniczny zostanie... (czytaj dalej)

177    24.6 k Czytaj