Nowa edycja!

Witajcie, po wielu dniach wyczekiwania, nawale pytań i spamu odnośnie nowej edycji ogłaszamy start dziesiątej już edycji Serwera Technicznego IndBuildCraft w dniu 19.12.2015!
Uprzedzając pytania, edycja ta ruszy w godzinach wieczornych (około godziny 20:00). Dzień przed jej startem serwer tech zostanie wyłączony na czas prac konserwacyjnych. Reszta serwerów (retro oraz surv) będą cały czas dostępne.

Nowa edycja startuje wraz ze świeżą mapą, co oznacza że działki, ekwipunek, enderchest'y i inne rzeczy związane z mapą jak i ekonomią zostaną zresetowane.

World Anchor

Przedmiot ten jak i jego słabszy odpowiednik (Personal Anchor) zostaną zwrócone do enderchestów graczy, którzy kiedykolwiek go zakupili oraz logowali się na serwerze technicznym w ciągu ostatnich 30-tu dni.

Wszystkie rangi zostaną automatycznie przedłużone w piątek o 3 dni oraz:
* jeśli czas do wygaśnięcia rangi wynosi 7... (czytaj dalej)

Anchory, a nadchodząca nowa edycja

Witajcie, tymczasowo wyłączyliśmy możliwość kupna Personal i World Anchorów (nie, nie usuwamy ich). Ich sprzedaż zostanie włączona... (czytaj dalej)

15    4.9 k Czytaj
Mikołajkowa promocja craftów i konkurs!

Witajcie, do końca weekendu trwa mikołajkowa promocja w IBC Store. Premia zakupionych craftów w ten weekend została powiększona 2.5 razy!... (czytaj dalej)

6    3.3 k Czytaj
Start serwera retro

Witajcie, serwer retro został oficjalnie uruchomiony. Zalecamy aktualizację paczki i życzymy miłej gry!

0    3.1 k Czytaj
Start serwera retro

Witajcie, w dniu dzisiejszym beta-testy serwera retro zostają zakończone. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie oraz zgłaszane przez Was błędy. Na serwerze retro zostaje włączona whitelist'a do dnia jego oficjalnego startu.

Konta graczy na serwerze retro zostaną zresetowane (ekwipunek, ekonomia, pozycja gracza), cuboidy z mapy beta będzie można jednak przenieść. Aby przenieść swój domek z mapy beta należy postępować według tej instrukcji LINK

Wszystkie osoby które grały na serwerze retro dostaną w niedługim czasie osiągnięcie Tester Retro (więcej info wkrótce).

Start serwera retro odbędzie się w sobotę (21.11.2015) o godzinie 20:00. Zapraszamy!

Wymieniarka

Witajcie. Przez wielu wyczekiwana, wreszcie jest! Wymieniarka do przedmiotów "niedostępnych". Stworzyć w niej można (jak na razie) następujące przedmioty:

Cooling Core

Engine Booster

Ultimate Solar Helmet

Zasada działania wymieniarki jest banalna. Aby stworzyć przedmiot, należy wrzucić przedmioty potrzebne do jego craftingu do skrzynki i zaczekać na stworzenie przedmiotu. Jeśli przedmiot potrzebny do craftingu można naładować to musi on być naładowany do pełna.
Wymieniarka znajduje się na spawnie, w lokalizacji oznaczonej na mapce.

Aktualizacja strony - komentarze

Witajcie, w dniu dzisiejszym nasza strona została wzbogacona o możliwość komentowania artykułów. Poprawione zostały również zgłaszane przez Was błędy związane z wersją mobilną (zmniejszony czas ładowania strony głównej o 80%).

O nowej edycji

Witajcie po wielu rozmowach z wami doszliśmy do wniosku, by nie robić w najbliższym czasie nowej edycji.

Postanowiliśmy również... (czytaj dalej)

0    3.2 k Czytaj
Nabór

Witajcie.

Z przyjemnością ogłaszamy nabór na stanowiska Helper oraz Budowniczy.
Więcej informacji znajdziecie tutaj

0    3.3 k Czytaj
Nabór

Witajcie chcieliśmy ogłosić nabór na Helpera oraz na Budowniczego.

Zadaniem Helpera było by udzielanie odpowiedzi graczą jeśli... (czytaj dalej)

14    13.1 k Czytaj