Jutrzejsza przerwa techniczna

Witajcie, jutro (sobota) w godzinach 10:00 - 13:00 nasze serwerymogą być niedostępne z powodów technicznych (dokładka RAM).

0    934 Czytaj
[Aktualizacja] 01.27

Witajcie, w dzisiejszej aktualizacji naprawiony został problem z modyfikacją Tinker's Construct pozwalający na darmowe wytwarzanie dowolnych przedmiotów dostępnych w NEI. Wszystkie stoły i maszyny zostały odblokowane. Zablokowany w dalszym ciągu pozostaje Stencil Table (nie zostanie odblokowany), przedmioty wytwarzane za pomocą tego stołu będzie można uzyskać w zwykłym Crafting Table.

Po dzisiejszej aktualizacji Tiny Floating Endoflame oraz Floating Endoflame mają małą szansę przekwitnąć podczas wzrostu (stają się czerwonym, bezużytecznym kwiatkiem) i nie będą zwracane. Overgrown Endoflame nie ulegają przekwitaniu.

Tymczasowa blokada -Tinker's Construct

Witajcie, dzisiaj zablokowaliśmy wszystkie bloki z modyfikacji Tinker's Construct z którymi można wejść w interakcję do czasu naprawienia... (czytaj dalej)

9    4.5 k Czytaj
Faktory z Mekanism z powrotem dostępne

Witajcie, błąd pozwalający na klonowanie przedmiotów przy pomocy maszyn Factory z modyfikacji Mekanism został naprawiony. Maszyny są ponownie... (czytaj dalej)

3    4.6 k Czytaj
Blokada przedmiotów

Witajcie, dzisiaj zablokowane zostały wszystkie maszyny typu Factory z modyfikacji Mekanism. Interakcja z nimi powoduje kick z gry, zostaną one... (czytaj dalej)

3    3.7 k Czytaj
Chwilowe problemy z launcherem

Witajcie, pracujemy nad przywróceniem launchera do działania. Będzie on dostępny w ciągu 30 minut.

@edit
Problemy zostały... (czytaj dalej)

3    1.9 k Czytaj
Aktualizacja 05.01

W dzisiejszej aktualizacji:
* Poprawiono błąd w recepturze Coal Dust umożliwiający klonowanie węgla
* Poprawiono receptury dla Dense... (czytaj dalej)

0    1.7 k Czytaj
Aktualizacja 01.01

W dzisiejszej aktualizacji:
* [Botania] Terra Shatterer połączony z Elementium Pickaxe oraz z enchantem Silk Touch nie wyrzuca na ziemię... (czytaj dalej)

6    1.9 k Czytaj
Zmiany w IBC-Store

Witajcie, wprowadziliśmy kilka zmian w IBC-Store. Zmianie uległo kilka numerów SMS Premium, w przypadku niewykorzystania wcześniej zakupionego... (czytaj dalej)

1    2 k Czytaj
Advanced Solar Panel - chwilowo wyłączone

Witajcie, z powodu odkrytego błędu stawianie oraz interakcja z blokami z modyfikacji Advanced Solar Panels zostało zablokowane do czasu... (czytaj dalej)

2    2.1 k Czytaj