Rekrutacja - wyniki

Witajcie, rekrutacja na rangę Helper została zakończona. Rangę Test-Helper uzyskali:
Andromalis
milko1337
... (czytaj dalej)

0    1.5 k Czytaj
Rekrutacja - drugi etap

Witajcie, dostęp do forum przeznaczonego do rekrutacji został zablokowany tym samym kolejne zgłoszenia nie będą przyjmowane. Osoby, których... (czytaj dalej)

0    2.5 k Czytaj
Rekrutacja - tylko do piątku

Witajcie, w najbliższy piątek rekrutacja na stanowisko Helper zostanie zamknięta. Osoby chętne do wzięcia w niej udziału zapraszamy do... (czytaj dalej)

0    2.2 k Czytaj
Rekrutacja

Witajcie, w najbliższym czasie planujemy uruchomienie dwóch nowych serwerów: IndBuildCraft Hard (na paczce GT New Horizons) oraz IndBuildCraft... (czytaj dalej)

0    2.1 k Czytaj
[Aktualizacja] 07.08

Witajcie, w dniu dzisiejszym włączone zostało dodatkowe czyszczenie przedmiotów leżących na ziemi (tylko Cobblestone, Dirt i Stone) co 60... (czytaj dalej)

0    1 k Czytaj
[Aktualizacja] 07.07

Witajcie, w dniu dzisiejszym zaktualizowana została modyfikacja IndBuildCraft - Core. Rozwiązane zostało kilka problemów powodujących crash... (czytaj dalej)

1    867 Czytaj
Aktualizacja regulaminu oraz nowa komenda

Witajcie, w dniu dzisiejszym zaktualizowany został nasz regulamin (podpunkt trzeci).

Dodatkowo informujemy, że udostępniliśmy... (czytaj dalej)

1    914 Czytaj
Stragany dostępne

Witajcie, stragany dostępne po użyciu komendy /targ są już dostępne do licytacji. Na niektórych z nich został udostępniony PIM (przedmiot umożliwiający prowadzenie straganu za pomocą komputera). Informujemy, że za wszelkie przedmioty utracone w wyniku korzystania ze straganów w komputerach odpowiadają właściciele straganów i do nich należy się zgłaszać po ewentualne zwroty.

[Ważne] Aktualizacja regulaminu - przeczytaj, aby nie stracić cuboida

Witajcie, w dniu dzisiejszym nasz regulamin został zaktualizowany (rozdział drugi, punkt trzeci). Zmienione zostały warunki, w przypadku których... (czytaj dalej)

0    1.7 k Czytaj
Dodatkowy reset mapy surowcowej

Witajcie, jutro o godzinie 20:00 zostanie uruchomiony dodatkowy reset mapy surowcowej z powodu braku meteorytów.

0    833 Czytaj