Start edycji XIX serwera technicznego

Witajcie, dzisiaj rusza kolejna - XIX edycja serwera technicznego!
Zmiany związane z nową edycją serwera technicznego:
* dodano nowe zadania do wykonania
* zmieniono receptury craftingu dla niektórych przedmiotów
* usunięto modifikację Logistic Pipes
* zmieniono sposób wytwarzania fiolek w Chemical Decomposer - są one teraz wytwarzane w losowej ilości, nie przekraczającej widocznej w NEI
* przeniesiono 75% IC na nową edycję

Osoby najaktywniejsze na XVIII edycji serwera technicznego mogą zgłosić się do końca edycji po nagrodę (za pomocą /modreq nagroda), są to:

ninis111 - ranga E-VIP na 30 dni i 12 loot chestów
wowo - ranga E-VIP na 30 dni i 8 loot chestów
SmurfGube - ranga S-VIP na 30 dni 4 loot chesty
BigKotlet - ranga S-VIP na 30 dni
sundavar_ - ranga VIP na 30 dni

Zwroty przyznawane po starcie edycji:
* przedłużamy aktywne rangi o 2... (czytaj dalej)

Start XIX edycji serwera Technicznego

Witajcie, w najbliższy piątek wieczorem ruszamy z kolejną edycją serwera technicznego. O zmianach, nagrodach za poprzednią edycję, zasadach... (czytaj dalej)

8    2.3 k Czytaj
Aktualizacja launchera i chat na Discordzie

Witajcie, dostępna jest nowa wersja naszego launchera. Problem z pobieraniem paczki na łączach mobilnych (LTE) został rozwiązany. Aktualizacja... (czytaj dalej)

0    3 k Czytaj
Nowe forum

Witajcie, od dzisiaj nasze forum dostępne w nieco odświeżonym wydaniu. Od teraz na forum zalogujecie się za pomocą tego samego konta, którego... (czytaj dalej)

2    2.7 k Czytaj
Black Friday w IBC-Store - PODWÓJNA premia do craftów

Witajcie, z okazji dzisiejszego czarnego piątku ogłaszamy promocję w IBC-Store. Premia podczas doładowania do jutra do godziny 16:00 będzie... (czytaj dalej)

0    2.7 k Czytaj
[Aktualizacja] 11.03

W dzisiejszej aktualizacji:
* poprawiono sposób zaliczania questów, problem z wykrywaniem przedmiotów powinien być mniej uciążliwy... (czytaj dalej)

0    1.5 k Czytaj
[Aktualizacja] 10.15

W dzisiejszej aktualizacji:
* odblokowano przedmiot Vacuum Chest
* uniemożliwiono podnoszenie zabezpieczonych Ender Chest'ów - po ich... (czytaj dalej)

0    1.5 k Czytaj
Nowy launcher dostępny

Witajcie, w naszym downloadzie został udostępniony nowy launcher. Problemy z uruchamianiem rozgrywki u niektórych graczy zostały usunięte, a cały launcher został kompletnie przebudowany. Aktualnie jest on dostępny w wersji testowej, prosimy o zgłaszanie ewentualnych błędów i problemów.

Po jego uruchomieniu zalecamy zmianę folderu, do którego będą pobierane paczki modów na wybrany aktualnie w starym launcherze (oszczędzi to czasu na pobieranie paczki od nowa). Aby to zrobić należy kliknąć w swój login w menu launchera.

Start serwera Gildie

Witajcie, w najbliższy piątek o godzinie 21:00 zostanie uruchomiona pierwsza edycja serwera IndBuildCraft - Gildie. Rozgrywka na serwerze oparta będzie o plugin Factions oraz odpowiednio skonstruowaną paczkę modów. Zapraszamy wszystkich!

@edit, serwer już wystartował!

Nowa strona główna

Witajcie, w dniu dzisiejszym zaktualizowaliśmy wygląd naszej strony głównej . Jest to wstęp do aktualizacji reszty naszych podstron.